Společenská hra Who am I? Janod v angličtině od 5 let

Popis produktu

Dětská společenská hra v angličtině Who Am I? Kdo jsem? je pěkná a naučná hračka vhodná pro děti od 5 do 12 let. Uhodni, za jaké zvířátko se vydává tvůj protihráč. Důmyslná, taktická hra pro 2 hráče rozvíjí fantazii a logické myšlení vašich dětiček. Hra obsahuje 72 kartiček s 2 dřevěnými stojany a 2 smazatelný fixy. Hra má 2 úrovně: pro začátečníky a pokročilé hráče. Společenská hra pro děti je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Janod je výrobce nádherných kvalitních hraček s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • společenská hra pro 2 hráče
  • v balení je 72 kartiček, 2 dřevěné stojany a 2 smazatelné fixy
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 5 do 12 let
  • ideální na rozvoj logického myšlení, fantazie
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
  • jedinečný francouzský design
Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 5 let
PůvodDesigned in France
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...