Kreativní hra kreslení Pinta-2 Educa s předlohami a podložkou od 5 let španělsky

Popis produktu

Kreativní hra kreslení Pinta-2 je nádherná kreslící sada ve španělštině, která všestranně rozvíjí dětskou kreativitu a fantazii. V bohaté sadě doplňků se nachází světelný tablet, na který se dají jednoduše připevnit předlohy obrázků s populárním motivem panenek Distroller. Ty si dítě samostatně překresluje na papír a vybarvuje si podle vlastních představ. Sada s tabletem obsahuje 32stránkovou brožuru s obrázky oblíbených panenek, návod s pokyny a 1 tužku na kreslení. Všechny děti a zejména dívky od 5 let si tak dokážou nakreslit oblíbené panenky, které je rozveselí.

Kreslicí sada Educa dokáže vaše děti inspirovat a povzbudit v kreslení a vytváření dalších hodnotných obrázků. Princip obkreslování předlohy na světelném tabletu děti rychle pochopí a o to víc je bude bavit. Procvičí si jemnou motoriku a koordinaci ruka-oko. Získají správné kreslicí návyky a technickou zručnost. Tablet je vyhotoven v krásné růžové barvě, přičemž si ho děti mohou ozdobit barevnými nálepkami. Napájí se na 3 baterie typu AAA, které nejsou součástí balení. Tablet slouží pouze k podsvícení předlohy, nemá žádné další funkce. Je vyroben z kvalitního plastu, dítě s ním může bezpečně manipulovat.

S bohatou sadou doplňků a předlohami na kreslení si chlapci i dívky užijí hodiny skvělé zábavy. Kreslicí set od Educa je tím nejlepším dárkem pro každé tvůrčí dítě, které si vytváří pozitivní vztah ke kreslení. Díky tomu, že je produkt lokalizován ve španělštině, si děti rozvíjejí základy cizího jazyka. Španělská společnost Educa se zaměřuje na produkci dětských společenských her, puzzle ze dřeva či z tvrdého papíru. Tvůrčí sada na kreslení je kvalitní evropský výrobek, který splňuje přísná evropská kritéria. Nečekejte a udělejte svým dětem radost s touto kreativní sadou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 5 let
PůvodŠpanělsko
Balení v kartonu A/NAno
JazykSpanish
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.