Klasická společenská hra Dohány Sněhurka

Popis produktu

Klasická společenská hra Sněhurka je nádherná hračka, která je vhodná hlavně pro děti od 3 let. Dětská hra má motiv oblíbené pohádky Sněhurka, proto jistě zaujme každou malou princezničku. Hra má jedinečné barevné provedení s obrázky dětské pohádky. Pravidla hry jsou velmi jednoduchá, protože je ve stylu tradiční hry Člověče, nezlob se.

V balení naleznete hrací desky s krásnými obrázky z pohádky Sněhurka, kostku na házení a hrací postavičky. Pohádkovou hrou zkrátíte zimní či letní večery, dá se vzít i na dovolenou a zabaví se s ní nejen děti, ale i celá rodina. Cílem hry je dostat se do cíle jako první, což podněcuje u dětí soutěživost a rozvíjí jejich logické myšlení.

Vlastnosti

  • pro děti od 3 let
  • klasická společenská hra
  • rozvíjí logické myšlení a strategické plánování
  • balení obsahuje hrací podložku, figurky a kostku

Dohány je kvalitní evropský výrobce, který se zabývá výrobou nádherných dětských hraček. Dohány je znakem kvality, dětské hračky splňují i ta nejpřísnější evropská kritéria. Hračky značky Dohány mají atraktivní design a kvalitní provedení, které odolá i nešetrnému zacházení dětí. Společenská hra posiluje týmového ducha, děti se učí dodržovat pravidla, učí se o nových věcech.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
Rozměry produktu30x20x3 cm
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.