Společenská hra Chicken Game Suitcase Janod #VALUE! od 3 let

Popis produktu

Dětská společenská hra Chicken Game Suitcase je pěkná a naučná hračka vhodná pro děti od 3 do 7 let. Společenská hra pro děti je ideální pro 2 až 4 hráčů, má veselé barevné provedení a velmi jednoduchá pravidla. Na začátku hry si děťátko musí poskládat hrací plán, který se skládá z 10 ks puzzle. Cílem hry je co nejdříve projít celý hrací plán, přičemž vyhrává hráč, který se jako první dostane na jeho konec, na poslední políčko. Hra rozvíjí u dětí postřeh, soutěživost a hravou formou se seznamují s barvami. Společenská hra pro děti je nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami Janod se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Hračky a doplňky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Dětská hračka Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane oblíbeným společníkem dětí během dlouhých letních nebo zimních večerů a zaručí, že se nikdy nebudou nudit a jen tak ztrácet čas.

Janod je výrobce nádherných kvalitních hraček s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

  • společenská hra pro 2-4 hráčů
  • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
  • vhodné pro děti od 3 do 7 let
  • ideální na posílení postřehu, soutěživosti, učení se barev
  • v pestrých barvách, které děti zaujmou
  • v praktickém balení
  • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy
  • jedinečný francouzský design
Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...