Hudební šperkovnice pro děti Jewellery Flower Musical Box - Annuschka Janod

Popis produktu

Janod šperkovnice Jewellery Floral Music Box - Annuschka je hračka vhodná pro holčičky od 3 do 8 let. Dětská šperkovnice má jemné růžové barevné provedení, tvar kvítku a rozměry 19*18*8 cm. Malé parádnice si do šperkovničky mohou uložit všechny své cennosti a poklady, například prsteny, náušnice, náhrdelníky, náramky. V šperkovnici pro dívky je několik přihrádek na odkládání drobností. Ve vrchní části je malá balerína, která se točí do rytmu hudby po natočení šperkovnice. Dalším nezbytným doplňkem je malé zrcátko ve tvaru kytičky, ve kterém se holčičky mohou ohlížet. Dětská hudební šperkovnice je nádherná nadčasová hračka, která se bude líbit několika generacím, vyrobená z kvalitních materiálů a zdravotně nezávadných barev.

Hračky Janod mají dlouholetou tradici, přičemž se při výrobě využívají moderní technologie a jsou splněny požadavky současných dětí, ale i rodičů. Všechny hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním povrchů se posiluje hmatová citlivost. Dívky se parádění a odkládáním šperků do své vlastní šperkovnice přibližují světu dospělé. Dětská šperkovnička Janod se díky svému jedinečnému designu, kvalitním materiálům a barevnému provedení stane nezbytným doplňkem v životě každého děvčátka.

Janod je renomovaná francouzská společnost, jejíž historie sahá do roku 1970. Zabývá se vývojem prvotřídních hraček pro děti, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou francouzské značky Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

 • hudební šperkovnice s balerínou
 • rozměry 19*18*8 cm
 • po natočení hraje hudbu Rock a bye baby
 • v růžové barvě, ve tvaru kytičky
 • z kvalitního lehkého, ale pevného kartonu
 • ze zdravotně bezpečných materiálů a barev
 • vhodná pro děti od 3 do 8 let
 • ideální na rozvoj jemné motoriky, hmatové citlivosti
 • děti se přibližují světu dospělých
 • splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
 • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu19*18*8 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...