Spací vak s obrázky Bag Sleeper Saffron Mon Grand Poupon Corolle pro 36–42 cm panenku od 24 měsíců

Popis produktu

Sladké sny nikdy nebyly sladší. Nádherný spací vak Mon Grand Poupon z dílny francouzské značky Corolle přinese všem panenkám ve velikosti 36–42 cm ničím nerušené sny. Bílý spací vak Corolle s nádherným dětským potiskem a žlutým detailem vypadá na první pohled jako spací vak pro skutečné miminko a my vám ho nabízíme jako jediný e-shop na trhu. Spací vak s jednoduchým zapínáním si okamžitě zamilují všechny malé maminky-holčičky od 24 měsíců, které každý večer ukládají své panenky do postýlky. Díky výjimečnému spacímu vaku Mon Grand Poupon bude hra s panenkou Corolle nezapomenutelná a dětem přinese množství nových zážitků a krásných vzpomínek.

Překrásný a jedinečný spací vak Mon Grand Poupon se dá díky tkaničkám umístěným na bočních stranách jednoduše přizpůsobit velikosti panenky, která se v něm bude cítit jako v bavlnce. Dokonale propracované detaily tohoto spacího vaku Mon Grand Poupon a prvotřídní materiály příjemné na dotyk zpestří každou hru s panenkou, která rozvíjí dětskou fantazii, ale i komunikační schopnosti. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mimo jiné poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček. Spací vak Mon Grand Poupon Corolle perte ručně při maximálně 40 °C pouze s použitím jemného tekutého mýdla.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

  • spací vak pro panenku
  • jednoduché zapínání
  • pro panenky s velikostí 36–42 cm
  • od 24 měsíců
  • detaily přizpůsobené věku dětí
  • nádherný francouzský design
  • prvotřídní kvalita
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Barvažlutá
Vhodné pro panenku36 - 42 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.