Spací pytel pro miminka Classic toTs-smarTrike růžové ptáčci 100% jersey bavlna od 0 měsíců

Popis produktu

Spací pytel pro nejmenší dětičky Classic toTs-smarTrike je pěkný vak na spaní vhodný pro nejmenší děti již od narození. Ve vaku na spaní si může bezpečně pospinkať každé malé děvčátko nebo chlapeček. Vrchní část se dá rozepnout, zbytek spacího pytle je sešitý v celku. Dětský spací pytel je hebký a jemný k dětské pokožce, děti v něm budou mít sladký spánek a tím, že jsou v něm celé zabalené, nemusíte se bát, že během noci nebo odpoledního spánku někam utečou. Velikostí je spací pytel pro miminka vhodný pro dětičky od narození do 6 měsíců.

Děťátko zabalené ve spacáku se cítí pohodlně a bezpečně a má pocit, že má těch nejbližších stále u sebe. Nejmenší děti mají rády při usínání jemné barvy, proto má dětský spací pytel jemné bílo-růžové barevné provedení. Díky originálnímu a jedinečnému vzhledu, jemným barvám a hebkému povrchu se dětský vak na spaní stane rychle oblíbenou součástí při spánku nejmenších dětí. Spací pytel je proveden v jemné růžové barvě v kombinaci s bílou a zdobí ho dva růžové ptáčky, které budou miminkům zpívat ukolébavky na sladké sny.

SmarTrike je renomovaný výrobce dětských tříkolek a koloběžek, které jsou známé a velmi oblíbené na celém světě. Nejnovějším řadou produktů smarTrike jsou doplňky na péči pro miminka a nejmenší děti toTs. Je to inovativní kategorie, která je praktickým a zároveň stylovým řešením pro každodenní potřeby nejmenších dětí a jejich rodičů. ToTs poskytuje nejmodernější stylové kolekce vysoce kvalitních produktů, které dokonale vystihují vkus rodičů a jejich mrňousů. V doplňcích toTs-smarTrike se kombinuje vysoká kvalita a rozumné ceny, přičemž styl zůstává na vysoké úrovni.

Vlastnosti

  • spací pytel vyrobený ze 100% jersey bavlny
  • pro nejmenší děti od 0 měsíců
  • jemné barevné provedení
  • motiv růžových ptáčků
  • ideální na klidný spánek nejmenších
  • splňuje nejpřísnější evropská kritéria
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
Poznámka1 tog
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...