Souprava na vaření a pečení 100% Chef Écoiffier s 26 doplňky

Popis produktu

Écoiffier souprava na vaření a pečení 100% Chef je ideálním a moderním doplňkem do dětské kuchyňky, po kterém touží každé malé děvčátko. Kuchyňský set 100% Chef je tvořen nádobím a potravinami, které v žádném dětském kuchyňce nemohou chybět. Sada s nádobím a potravinami pro děti je vyrobena z odolných a kvalitních plastových materiálů, které se vyznačují bezpečností pro vaše děti. Francouzský výrobce Écoiffier je renomovaná společnost se zárukou produkce kvalitních a bezpečných hraček pro vaše malé ratolesti. Dětská souprava do kuchyně na vaření a pečení dodržuje přísná evropská kritéria pro kvalitu a bezpečnost.

Rozměry setu do kuchyně 100% Chef pro děti jsou 50*50*13 cm. Dětská kuchyňská souprava na vaření a pečení je vhodná a ideální zejména pro holčičky od 3 let. Kuchyňský set na vaření a pečení 100% Chef je složený až z 26 doplňků do dětské kuchyně. V balení se nachází sada na vaření a pečení pro děti. Mezi doplňky na vaření a pečení patří červený hrnec s poklicí, červená mísa, červený váleček na těsto, kráječ, 4 formičky v různých tvarech na vykrajování těsta, zelený šlehač, zelená vařečka, obracečka, vidlička a nožík.

V dětské kuchyňské sadě nesmí chybět i potraviny na pečení a vaření jako 4 vajíčka v balení, kuřátko, rajčatový protlak v krabičce, chutná bábovka v zelené formičce a taktéž i šlehačka a majonéza. Všechny doplňky spolu krásně ladí a hodí se do jakékoliv dětské kuchyňky. S dětským kuchyňským setem na vaření a pečení 100% Chef se děti učí pomáhat v kuchyni, rozvíjejí své dovednosti a fantazii a učí se používat základní kuchyňské nádobí.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*50*13 cm
Rozměry balení60*40*30 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,50 kg
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...