Snídaňový set s toasterem Tefal Breakfast Set Smoby s kávovarem a šálky se lžičkami

Popis produktu

Snídaňový set s toasterem Tefal Breakfast od francouzského výrobce Smoby potěší všechny děti od 3 let, které si rády hrají na šéfkuchaře. Chlapci a dívky si mohou k snídani vyrobit vlastní kávu a topinky s plastovými spotřebiči, které jsou replikami opravdových spotřebičů Tefal. Po vložení 2 topinek do topinkovače vyskočí samy ven po pár vteřinách. Vaši nejmenší se naučí vyrobit kávu v kávovaru s vyjímatelnou nádobkou na vodu a kávovým filtrem – nalijí vodu do nádobky, zmáčknou tlačítko a sledují, jak voda stéká do konvice. Součástí sady jsou také 2 šálky a 2 lžičky s moderním designem.

Snídaňový set v luxusním černém provedení podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, protože děti si mohou vymýšlet různé příběhy a způsoby snídaní a stolování pro sebe a své nejbližší. Prostřednictvím hračkářských domácích spotřebičů si děti rozvíjejí jemnou motoriku a logické myšlení. Díky hrám na povolání kuchařů se přibližují ke světu dospělých, získávají pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, S realistickými doplňky si zahraje i více dětí, sourozenci a kamarádi, zlepšují si komunikační schopnosti a rychleji rozvíjejí sociální vazby.

Smoby je špičková francouzský výrobce, který již po desetiletí přináší dětem prvotřídní hračky. Plast na hračkách je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, splňují i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry balení17*13*15 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,4 kg
Barvačerná
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.