Snídaňový set s kávovarem a toasterem Mini Tefal Smoby bílo-bordový

Popis produktu

Smoby kávovar a topinkovač Tefal přicházejí v balení se šálky, lžičkami a topinkami, aby byla hra s kuchyňskými pomůckami ještě realističtější. Snídaňový set je vhodný pro děti od 3 let. Děti si mohou na snídani vyrobit vlastní kávu a topinky s plastovými spotřebiči, které jsou replikami opravdových spotřebičů Tefal. Vložte do topinkovače 2 topinky a po několika sekundách samy vyskočí ven. Vyrobte si kávu v kávovaru s vyjímatelnou nádobkou na vodu a kávovým filtrem. Vložte vodu do nádobky, stiskněte tlačítko a sledujte, jak voda stéká do konvice. Hračka pro malé kuchaře podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, protože děti si mohou vymýšlet různé příběhy a způsoby snídání a stolování pro sebe a své nejbližší. Dětská souprava do kuchyně je vhodná pro děti od 3 let.

Prostřednictvím dětských domácích spotřebičů Tefal se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci, pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do pokoje děťátka. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s předměty, které každodenně používají dospělí, se přibližují k tomuto světu, k světu dospělých. Na to je skvělým prostředkem plastová snídaňová souprava na hraní Smoby.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro vaše nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry balení39*10*27 cm
Hmotnost0,78 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.