Vozík chodítko Cotoons Trott Smoby modré od 12 měsíců

Popis produktu

SMOBY dětské chodítko Trott Cotoons je vozík, který slouží i jako chodítko pro nejmenší od 12 měsíců. Děti potřebují oporu při svých prvních krůčcích, pomocí chůze s chodítkem nabírají stabilitu a jistotu při prvních krocích a zároveň si posilují nožky. Chodítko obsahuje 4 figurky v motivu ze série pro nejmenší Cotoons - kostky, které se přes různé tvary dají vhazovat do vozíku, nebo umístit na vozíku. Díky širokému rozestoupení kol je chodítko pro děti stabilní, bezpečné a pevně sedí během pohybu. Dětem poskytuje dostatečnou oporu, během jejich prvních kroků.

Ručka chodítka je v ideální výšce pro malé dítě, i když se neudrží rukojeťmi, umí se pohodlně opřít a nepadne. Dětské chodítko má praktickou brzdu na předních kolech, která zabrání vozíku aby převrženo. Pokud přední kola zaregistrují prázdno pod koly, automaticky zabrzdí a nepustí dítě dále (například před schody). Chodítko Cotoons Trott má oválný tvar, a proto je pro dítě bezpečné. Oblé tvary dávají celkovému designu jedinečný ráz. Dětské chodítko Cotoons Trott je provedeno v krásné kombinaci syté modré barvy se zeleným košem a hezkými obrázky zvířátek Cotoons.

Dítě vkládá jednotlivé kostky do otvorů podle tvaru. Tímto způsobem se učí rozeznávat barvy a tvary. Pak si kostky z košíku vyberou a hra začíná znovu. Je to pro děti velmi zábavný způsob hry. Produkty SMOBY mají vysokou kvalitu, a jsou držitelem evropských certifikátů kvality. Dětské chodítko má pevné plastové kola. Materiál chodítka je příjemný na dotek. SMOBY je renomovaná francouzská značka, která se zabývá výrobou kvalitních hraček ze zdravotně nezávadných materiálů. Rozměry produktu jsou 47*45*41 cm. Do úložného prostoru se dají naskládat jiné hračky. Vpředu pod rukojetí chodítka jsou chrastítka.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu47*45*41 cm
Rozměry balení49*40*22 cm
Hmotnost2,5 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné