Úklidový vozík Rowenta Smoby s elektronickým vysavačem modrý

Popis produktu

Smoby dětský úklidový vozík s elektronickým vysavačem Rowenta je moderní úklidový vozík vhodný pro všechny děti ve věku od 3 let, které chtějí doma pomáhat. Úklidový vozík pro děti je vybaven dětským elektronickým vysavačem Rowenta Artec II. Vysavač je na baterie a po zapnutí vydává realistické zvuky, které tak připomínají skutečný vysavač a vysávání. Dětský úklidový vozík spolu s elektronickým vysavačem Rowenta pro děti je vyroben z odolných a kvalitních plastových materiálů, které splňují bezpečnostní standardy a certifikáty kvality. Jejich povrch je příjemný a sametový na dotek.

Dětský úklidový vozík je laděn do světle modré barvy a je tak vhodný nejen pro holčičky, ale i pro chlapečky, kteří chtějí pomoci při domácích pracích. Úklidový vozík pro děti je vybaven 4 doplňky, které jsou při úklidu nejvíce zapotřebí. Vysavač Rowenta Artec II pro děti má jednoduché ovládání a vydává zvuky jako skutečný vysavač. Je vybaven spínačem na zapnutí a vypnutí a je laděný do krásné syté červené barvy. Vysavač má dvě kolečka a jemné oblé tvary, díky čemuž se dá jednoduše táhnout.

Úklidový vozík kromě vysavače pro děti tvoří i zelená lopatka se smetáčkem, které jsou zavěšeny na bočních stranách. Jeho součástí je i velké koště a prášek na čištění. Úklidový vozík pro děti je umístěn na dvou kolečkách, díky čemuž je stabilní a dá se s ním snadno manipulovat. Firma Smoby je francouzská společnost s dlouholetou tradicí, která nabízí vysoce kvalitní a jedinečné modely hraček pro vaše malé ratolesti. Smoby úklidový vozík s elektronickým vysavačem Rowenta Artec II je jednou z možností, jak u dětí vytvořit již od malička smysl pro pořádek a čistotu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu31*23*47 cm
Celková výška47 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné