Tříkolka s přívěsem a nakladačem JCB Smoby

Popis produktu

Výrobce hraček SMOBY přináší zajímavě převedenou dětskou tříkolku s pevnou kovovou konstrukcí, s přívěsem a nakladačem z plastových materiálů, které se dají jednoduše odpojit. Tříkolka pro děti je určena pro malého stavaře, kterou si ji okamžitě zamiluje. Dětská tříkolka SMOBY je vhodná hlavně pro chlapce. Má přívěs, do kterého může dítě nakládat pomocí bagru písek, kamínky nebo jiný materiál. Rameno bagru se snadno ovládá pákou a celá mechanika působí jako reálné hydraulické zařízení. Přívěs a nakládací rameno je možné od tříkolky odpojit. Děti si jízdou na tříkolce pěstují pohybové schopnosti, stabilitu, a zároveň je to velká zábava.

Dětská tříkolka má náhon na předním kole, dítě pedálů jako na kole. Řídítka dětské tříkolky se dají zablokovat. Řídítka tříkolky pro děti má rádius 30 stupňů. Pěkná žluto-šedo-černá stavbárska barevná kombinace je doplněna barevnými nálepkami které dětské tříkolce dodávají vzhled skutečného stavebního mechanismu a upoutají dítě na první pohled. Sedadlo dětské tříkolky je ergonomicky tvarované a pohodlné, takže dítě se vydrží hrát po dlouhou dobu. Kola tříkolky jsou černé barvy s motivem černých a žlutých pruhů a jsou vyrobeny z odolného plastu. Dětská tříkolka je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů, nosná konstrukce je z pevného kovu.

Vhodná je pro děti od 2 let. Rozměry tříkolky jsou 124*42*72 cm. S touto unikátní tříkolkou si váš malý stavbař užije spoustu zábavy a bude rád trávit čas venku. Během hry si dítě rozvíjí pohybové a motorické schopnosti a učí se samostatnosti. Výrobce hraček SMOBY je dlouholetý francouzský výrobce hraček, který je zárukou kvality a jehož výrobky splňují přísné evropské normy. Děti milují jízdu na tříkolce téměř v každém ročním období. Kvalitní tříkolka pro děti SMOBY JCB jim poskytuje vysokou kvalitu a jedinečný design. Vyberte svému dítěti tříkolku, se kterou zažije množství zábavy nejen na silnici. Tříkolka SMOBY JCB je jistě tou správnou volbou pro každého kluka.

Vlastnosti

  • kovová konstrukce
  • plastová kolečka s tichým chodem
  • přívěs a rameno bagru, které se dají odnímat
  • design přívěsu a nakladače
  • Francouzský výrobce
  • vhodné od 24 měsíců
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu124*42*72 cm
MechanickéAno
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.