Šlapací traktor Rx Bull Turbo Injection Smoby s přívěsem červený

Popis produktu

Traktor RX Bull Turbo Injection Smoby na šlapání s pedály a vlečkou je jedinečným traktorem pro děti. Velikostí je větších rozměrů. Je vhodný pro děti od 3 do 8 let. Traktor pro děti RX Bull je proveden v barevné kombinaci červené a černé barvy, černými pevnými koly a krásnou vlečkou s vysokými bočnicemi. Dětský traktor má pevné sedadlo, které lze polohovat dopředu a dozadu, a otáčející se volant. Výška sedáku je 37 cm od země. Díky odpojitelné vlečce si dítě může nosit písek, kameny a jiné předměty. Všechny prvky zaručují vašemu dítěti dlouhé hodiny strávené hrou venku na čerstvém vzduchu.

pevnou konstrukci vyrobenou z odolných plastových materiálů. Se svou délkou 136 cm je to skvělá velká hračka pro každého kluka či dívku, se kterou zažije spoustu zábavy. Šířka traktoru je 45 cm a je vysoký od země 56 cm. Snadno se na něm pedál a jeho pohon je na řetěz, tak jako kolo. Kola se ovládají pomocí volantu. Výhodou traktoru pro děti je to, že podporuje fyzický rozvoj dítěte, posiluje jeho nohy a celé tělo. Rozvíjí celkovou fyzickou zručnost dítěte, a v neposlední řadě stráví dlouhé hodiny hrou venku. Dětský šlapací traktor je hračka snů pro každého kluka. Traktor nabízí mnoho možností pro hru, ať už pomáháním při pracích v zahradě, nebo se dítě hraje na malého farmáře, či stavbaře.

Je to kvalitní francouzský výrobek, který má odolné vlastnosti. Plast je pevný a vydrží dlouhá léta jako nový. Traktor pro děti na šlapání stojí na 4 pevných kolech. Přední a zadní mají rozdílný průměr. Dětský traktor RX Bull Turbo Injection vypadá jako dětská replika opravdového traktoru. Smoby, výrobce dětských hraček, je značka, která je zárukou kvality během dlouhých let. Dětský traktor je hračka s certifikátem kvality a odolnosti. Děti milují realistické hračky, s nimiž zažijí množství zábavy od jejich 3 let a během celého dětství. Díky své robustnosti je to bezpečná hračka, dítě nesedí ve velké výšce nad zemí. Traktor pro děti má nosnost 30 kg.

Vlastnosti

 • dětský šlapací traktor s pedály
 • s vlečkou s vysokými bočnicemi
 • vhodný pro děti od 3 do 8 let
 • chlapecký design
 • červené a černé barvy
 • pevná konstrukce
 • odolné plastové materiály
 • řetězový pohon
 • délka 136 cm, výška 56 cm, šířka 45 cm
 • nosnost 30 kg
 • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu136*56*45 cm
Celková výška4
Rozměry balení82*40*57 cm
Výška sedací plochy37 cm
Celková délka136 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost6,30 kg
Nosnost30 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné