Koberec na tancování Violetta Smoby dvoudílný se zvukem a světlem

Popis produktu

SMOBY dětský taneční koberec Violetta je ideálním tanečním doplňkem pro všechny holčičky, které rády tančí a vymýšlejí vlastní choreografie. Koberec na tancování pro děti je navržen na motivy seriálu Violetta, která je známá po celém světě. Kobereček je dvoudílný, dá se jednoduše rozdělit na dvě části, takže si tancování na něm mohou užít i dvě dětičky a udělat si vlastní taneční soutěž. Dětský koberec na tancování Violetta je vyroben z kvalitního a odolného materiálu, který je navíc bezpečný pro vaše děti. Taneční kobereček je vhodný a ideální na každou dětskou narozeninovou oslavu a děti si s ním užijí spoustu zábavy, radosti a smíchu.

Dětský taneční koberec funguje na baterie 4 x AA/LR6. Je vhodný zejména pro všechny holčičky od 3 let, které milují tanec. Francouzská společnost SMOBY má dlouholetou tradici a je zárukou výroby kvalitních a jedinečných modelů hraček pro vaše děti. Dětský koberec na tancování splňuje evropské standardy kvality a bezpečnosti hraček pro vaše děti. Průměr tanečního koberce pro děti je 104 cm. Violetta taneční kobereček pro děti obsahuje velké množství zvukových a světelných efektů, se kterými bude tancování na něm mnohem zábavnější a děti si budou připadat jako na skutečném tanečním vystoupení. Taneční koberec vydává 4 základní melodie, na které si vaše malá tanečnice může vyskládat vlastní taneční choreografii. Kromě toho kobereček obsahuje i 11 zvukových efektů a 2 druhy her na choreografii.

Taneční koberec reaguje na pohyb, takže když děti skáčou po barevných obrázcích ze seriálu Violetta, koberec vydává zvuky a melodie, které znějí, jako kdyby v pozadí hrála kapela. Světýlka na koberci se rozsvítí na podnět tanečních kroků. Součástí tanečního koberečku je i růžový trojúhelník, který obsahuje reproduktor, světelné efekty a knoflíky na nastavení her. Disco kobereček pro děti na tancování se dá velmi jednoduše napojit i na reproduktory, takže zvuk bude intenzivnější a krásnější. Děti si mohou podle své vlastní fantazie sestavit na hudbu a své oblíbené písničky různé taneční sestavy a hrát se na velkých tanečníků. Taneční kobereček Violetta má krásnou růžovou barvu a rozzáří každou holčičí pokoj.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu104 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,08 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné