Koberec na tancování Hello Kitty Smoby dvoudílný se zvukem a světlem

Popis produktu

Smoby dětský taneční koberec Hello Kitty je ideálním doplňkem pro všechny holčičky, které rády tančí a vymýšlejí vlastní choreografie. Koberec na tancování pro děti je navržen na motivy roztomilé kočičky Hello Kitty, která je známá po celém světě. Kobereček je dvoudílný, dá se jednoduše rozdělit na dvě části, takže si tancování na něm mohou užít i dvě dětičky a udělat si vlastní taneční soutěž. Dětský koberec na tancování Hello Kitty je vyroben z kvalitního a odolného materiálu, který je navíc bezpečný pro vaše děti. Taneční podložka je vhodná a ideální na každou dětskou narozeninovou oslavu a děti si s ním užijí spoustu zábavy, radosti a smíchu. Taneční koberec Hello Kitty má krásnou růžovou barvu a rozzáří každou holčičí pokoj.

Dětský taneční koberec funguje na baterie 4 x AA/LR6. Je vhodný zejména pro všechny holčičky od 3 let, které milují tanec. Dětský koberec na tancování splňuje evropské standardy kvality a bezpečnosti hraček pro vaše děti. Průměr tanečního koberce pro děti je 104 cm. Hello Kitty taneční koberec pro děti obsahuje množství zvukových a světelných efektů, se kterými bude tancování na něm mnohem zábavnější a děti si budou připadat jako na skutečném tanečním vystoupení. Taneční koberec vydává 4 základní melodie, na které si malá tanečnice může vytvořit vlastní taneční choreografii. Kromě toho taneční podložka obsahuje i 11 zvukových efektů a 2 druhy her na choreografii.

Taneční koberec reaguje na pohyb, takže když děti skáčou po barevných hvězdičkách s obrázkem Hello Kitty, koberec vydává zvuky a melodie, které znějí, jako kdyby v pozadí hrála kapela. Světýlka na koberci se rozsvítí na podnět tanečních kroků. Součástí tanečního koberečku je i růžový trojúhelník, který obsahuje reproduktor, světelné efekty a knoflíky na nastavení her. Disco koberec pro děti na tancování se dá velmi jednoduše napojit i na reproduktory, takže zvuk bude intenzivnější a hezčí. Děti si mohou podle své vlastní fantazie sestavit na hudbu a své oblíbené písničky různé taneční sestavy a hrát se na velkých tanečníků. Francouzská společnost Smoby má dlouholetou tradici a je zárukou výroby kvalitních a jedinečných hraček pro děti.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu104 cm priemer
Rozměry balení48*7*36 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,08 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...