Prolézačka Tour Aventure Smoby se skluzavkou a tunelem

Popis produktu

SMOBY dětská prolézačka Tour Aventure je dobrodružná sportovní věž se skluzavkou, žebříkem a pohádkovým tunelem. Dětská prolézačka je vyrobena s dvojitou stěnou, což zajišťuje pevnou a stabilní stavbu. Část na klouzání má délku 160 cm. Výška věže je 120 cm, šířka 153 cm a délka 320 cm. Z každé ze tří stran má dítě jiné možnosti na vylézání podlézání slézání a prolézání. Tato krásná a praktická dětská prolézačka nabízí velmi mnoho možností pohybové aktivity a dovádění na prolézačce. Jednoduchým způsobem rozvíjí zručnost a pohybovou šikovnost dítěte.

Ideální hračka pro dítě na rozvoj svalstva, posílení stavby těla, jakož i duševního rozvoje, rozvahy, plánování a přesnosti dítěte. Prolézačka pro děti Tour Aventure je provedena v krásných odstínech světlé zelené barvy konstrukce doplněna o sytě červenou kontrastní barvu skluzavky a tunelu. Stěny hračky chrání anti UV filtr, který chrání povrch prolézačky před účinkem slunečního záření, a tak barvy prolézačky pro děti nevyblednou, a dlouhý čas zůstanou jako nové. Vhodné pro děti již od 2 let, které si pohybem a lezením posilují zejména zádové svalstvo, ale i celou pohybovou soustavu. Děti se rádi spouštějí po skluzavce a vylézají ven tunelem. Skáčou, lezou, přelézají, zda kloužou se s radostí.

Prolézačka pro děti je vyrobena z pevných a odolných plastových materiálů, s pevnou konstrukcí. Rozměry produktu jsou 320*153*120 cm a rozměry balení jsou 122*51*64 cm. Francouzská společnost SMOBY je renomovaný evropský výrobce dětských hraček, s dlouholetou tradicí a tak jsou hračky kvalitní a bezpečné. Plastový materiál je pevný, ale zároveň jemný a příjemný na dotek. Stěny prolézačky jsou dvojité, což dětské prolézačce Tour Aventure zaručuje stabilitu. Snem každého dítěte je mít takové zábavné centrem, ozdobte svou zahradu či dvůr novou prolézačkou se skluzavkou as tunelem i vy a splňte svým ratolestem jejich nejtajnějším sen.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu306*153*120 cm
Celková výška120 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...