Sada 3 autíček - zvířátka Animal Planet Smoby + 1 zdarma 7 cm pejsek, kočička, zajíček, kravička, medvídek, myška od 12 měsíců

Popis produktu

Set tří +1 autíček pro nejmenší Smoby Animal Planet s různými krásnými veselým motivy zvířátek - pejsek Ned, kočička Bella, zaječice Mina, kravička Lila, medvědice Zena, myška Elly a ježek Lenny, dle vašeho výběru. Hračkářské autíčka pro nejmenší jsou vyrobeny z kvalitního, zdravotně nezávadného plastu a mají jemný veselý design s motivy milých zvířátek s usměvavými tvářičkami. Dětské autíčka mají velká kolečka, které se velmi snadno otáčejí a bezpečné oblé tvary, takže se děti s hračkou nezraní ani nepoškrábou nábytek. Hračkářské auta Animal Planet mají příjemně působící pestré barvy, které netáhnou oči.

V kartonovém balení jsou 4 kusy autíček. Hračkářské autíčka pro děti se dají použít při hře na dopravních kobercích nebo na podlaze, uvnitř nebo venku - záleží jen od dětské fantazie. Hra s takovými hračkami rozvíjí dětskou fantazii, představivost a jemnou motoriku. Jedno dětské autíčko má rozměry 7*6*6 cm. Set autíček je určen pro děti od 12 měsíců, stejně jako pro dívky tak i pro chlapce. Francouzský výrobce Smoby patří ke světovým výrobcem dětských hraček nejen v kategorii hračkářské autíčka pro děti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu7*6*6 cm
Rozměry balení12*8*15 cm
Hmotnost0,06 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné