Pracovní vozík Planes Fire & Rescue Aero Smoby s mechanickou vrtačkou

Popis produktu

SMOBY pracovní vozík Planes Fire&Rescue Aero je dokonalá hračka pro malého mechanika, který libuje letadla. Vozík pro malého mechanika je celý vyroben z kvalitních materiálů. Jde o odolné plasty, které dlouho vydrží, ale zároveň jsou velmi příjemné na dotek. Převeden je v oranžové a šedé barevné kombinaci, s světle modrým doplňkem, který mu dodává svěžest. Vozík se pohybuje na dvou kolech, takže může mechanik zasáhnout všude tak, kde je potřeba.

Má tři úložné patra s prohlubní proto odtud potřebná mechanikova výbava nevypadne ani při rychlejším přesunu. Spodní část je největší a slouží k odložení nářadí, nebo jiných hraček. Na vrchní části je stojan na mechanickou vrtačku, která se ovládá stisknutím tlačítka. Tato plocha je i místem pro vzletovou rampu, na níž stojí hasičské letadlo Dusty ze známé Disney pohádky, které je u dětí velmi populární. Letadélko je složeno až z 12 rozložitelných části, které se dají zpět poskládat za pomoci nářadí. Na pravé straně vozíku je úchytka na šroubovák.

Dětský pracovní vozík Planes Fire&Rescue Aero je moderní a designově krásně zpracovaná hračka od francouzského výrobce SMOBY a proto splňuje nejpřísnější evropské standardy. V případě potřeby se dá vozík snadno schovat. Měří 57cm na výšku a je 27cm široký. Dlouhý je 31cm. Vhodný je zejména pro chlapce ve věku od 3 let. Tato hračka je nekonečným zdrojem zábavy, při které se dítě naučí něco o letadlech a zlepší si motorické schopnosti, které v budoucnu určitě využije.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu27*31*57 cm
Celková výška57 cm
Rozměry balení34*14*53 cm
Hmotnost1,30 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...