Pracovní vozík Plane Smoby s letadlem, mechanickou vrtačkou a 17 doplňky

Popis produktu

SMOBY pracovní vozík Planes je velmi pěkně udělaná a praktická hračka. Je dokonalá pro děti, které baví hrát se s pracovním nářadím a milují letadélka. Pracovní vozík je proveden v oranžové barvě v kombinaci s šedou barvou a doplněn o světlemodré prvky, které na vozíku působí velmi osvěžujícím a hravě. Vyroben je z kvalitních plastů, které jsou šetrné k pokožce a příjemné na dotek. Přitom ale hodně vydrží a jsou velmi odolné. Vozík je dvou kolech, které se s lehkostí otáčejí. Proto si může malý mechanik svůj přenosný hangár brát všude s sebou. Vozík je rozložen do tří pater. Spodní patro je největší a slouží k odložení náhradních dílů, nářadí nebo i jiných hraček.

Druhá světlemodrá polička je menší a také slouží k uschování nářadí. Vrchní patro je hangárem a přistávací dráhou pro letadélko Dusty, které se dá rozebrat na 12 částí a potom opět poskládat. Malý mechanik tak může letadélko před každým odletem důkladně zkontrolovat. Všechno nářadí je ergonomicky řešené tak, aby přesně zachyceny do malé ruky dítěte, které nebude mít problém s jeho správným uchopením a následným používáním. Na vrchní části je odložen francouzský klíč, který z vrchní části visí a vedle něj je úchytka na kombinačky. Své místo má i mechanická vrtačka, která je součástí vozíku - spolu obsahuje až 17 doplňků.

Ovládá se velmi jednoduše a to stisknutím tlačítka, které roztočí otáčecí hlaveň. Dětský pracovní vozík Planes je detailně propracovaná a zábavná hračka od francouzské společnosti SMOBY, jejíž dlouhá tradice garantuje nejvyšší evropskou kvalitu. Rozměry tohoto krásného vozíku jsou 27*31*57 cm. Velmi pěkně ozdobí klučičí dětský pokoj. Děti se s tímto vozíkem nejen do sytosti zabaví, ale se také přidávají důležitým věcem. Zlepší si jemnou motoriku, cit pro detail a manuální zručnost. Vzbudí u nich zájem o letectví. Mohou se hrát i s kamarády na mechanika a pilota a budovat si tak sociální cítění, zda smysl pro týmovou spolupráci. Vhodný je pro děti ve věku od 3 let.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu27*31*57 cm
Celková výška57 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...