Pracovní vozík Black&Decker Smoby s mechanickou vrtačkou a 20 doplňky

Popis produktu

SMOBY pracovní vozík Black&Decker je ideální hračka pro malé kluky, kteří jsou tvořiví a baví je práce s nářadím. Malý kutil si ji okamžitě zamiluje. Celý vozík, včetně doplňků, je vyroben z kvalitních plastů, které jsou velmi odolné a příjemně sametové na dotek. Nářadí je vytvarované tak, aby jej dítě umělo správně uchopit a následně se s ním hrát. Vozík byl vyroben s důrazem na bezpečnost, proto jsou všechny tvary zaoblené. Převeden je v krásné červené a černé barevné kombinaci se stříbrnými doplňky. Budí dojem skutečného pracovního vozíku.

Vozík má dvě kolečka a ručku na uchopení, proto se dá snadno přesouvat a malý kutil si ho tak může brát všude s sebou. Pod pracovní plochou se nacházejí tři vyklápěcí nádobky, kde si může malý kutil schovat potřebné nářadí, ale i jiné hračky jako například autíčka. Pracovní plocha je přizpůsobena na hru s nářadím. Jsou na ní malé dírky, do kterých je možné namontovat šrouby. Na těchto si může kutil tříbit svou zručnost a zlepšovat si jemnou motoriku, která se mu v pozdějším věku určitě sejde. Do hry zapojí dítě svou fantazii, může vymýšlet různé tvary, pobavit se a zlepšit si manuální šikovnost.

Na pravé straně pracovní plochy je prostor pro odložení mechanické vrtačky, která je součástí pracovního vozíku. Vrtačka se jednoduše ovládá stisknutím tlačítka. Na pracovní plochou se nachází svislý panel, který slouží k uchycení nářadí, jako je například francouzský klíč, či šroubovat. Pracovní vozík spolu obsahuje 20 doplňků. Dětský pracovní vozík Black&Decker je krásná, důmyslně udělána a komplexní hračka od francouzského výrobce SMOBY, jehož tradice je garantem té nejvyšší kvality. Vhodný je pro děti ve věku od 3 let. Rozměry produktu jsou 39*27*73 cm.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu39*27*73 cm
Celková výška73 cm
Rozměry balení40*17*64 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,70 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné