Pracovní vozík Black&Decker Smoby s mechanickou vrtačkou, motorkou a 24 doplňky

Popis produktu

SMOBY pracovní vozík Black&Decker je krásná hračka pro chlapce, kteří se rádi hrají s pracovním nářadím a jsou tvořiví. Vozík je proveden v červené a černé barevné kombinaci a připomíná tak skutečné pracovní náčiní. Vyroben je z kvalitních plastů, které jsou příjemné na dotek, ale přitom jsou i velmi odolné a dlouho vydrží. Stojí na dvou kolečkách, a proto je snadno přenosný. Malý kutil si ho tak může vzít všude s sebou. Vozík je složen ze dvou pater.

Spodní podlaží tvoří úložný prostor, který je dostatečně velký na odložení všech doplňků, kterými tento vozík disponuje - spolu je jejich až 24 a jsou tvořeny pracovním nářadím, které nesmí chybět v žádné pořádné dílně. Tento prostor je navíc hluboký, takže malý kutil se nemusí obávat, že mu při přenosu něco vypadne. V tomto prostoru má své místo i motorka, která se dá rozebrat a opět poskládat za pomoci nářadí. To a ještě více může dělat na vrchní ploše, která poskytuje dostatečný prostor na Kutilová seberealizaci. Nachází se na ní malý svěrák, kterým si může přidržet své výtvory, ale i mechanická vrtačka, která se ovládá pouhým stisknutím tlačítka. Ze stran jsou úchyty na odložení manuálního šroubováku.

Kromě toho jsou pro kutila k dispozici i nářadí jako kladívko, či kombinačky. S tímto nářadím může kutil vymýšlet různé tvary, stavět si věže nebo se hrát s motorkou, kterou si může před každým závodem důkladně zkontrolovat, nebo jen vyměnit pneumatiky. Dětský pracovní vozík Black&Decker je krásná a detailně propracovaná hračka od francouzského výrobce SMOBY, který je garancí nejvyšší evropské kvality. Jeho rozměry jsou 27*31*57 cm. Dítě se s touto hrou zabaví na dlouhé hodiny, ale přitom si i zlepší jemnou motoriku a manuální zručnost. Při s kamarády se mohou hrát na závodníka a mechanika, budovat tak mezi sebou sociální cítění a smysl pro spolupráci. Vozík je vhodný pro děti ve věku od 3 let.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu27*31*57 cm
Celková výška57 cm
Rozměry balení53*14*40 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,51 kg
Barvaoranžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.