Pracovní stůl Letadla Smoby s letadlem Dusty, mechanickou vrtačkou a 80 doplňky

Popis produktu

Dětský pracovní stůl Planes (Letadla) od francouzského výrobce Smoby je krásná a kvalitní hračka. Ideální pro malé chlapce, kteří milují letadla a práce s nářadím. Převeden je v oranžové, šedé a černé barevné kombinaci. Doplněn je o prvky světlemodré barvy, které působí velmi svěže a hravě. Stolek stojí na čtyřech nohách, které jsou spolu spojeny spodní poličkou, kde si může malý kutil odložit nářadí a různé doplňky. Taková konstrukci dodává stolku pevnost a stabilitu, tak aby bylo na stole možné pracovat bez obav. Stolek byl vyroben s důrazem na bezpečnost, takže všechny tvary jsou zaoblené, aby si o ně dítě nezavadili a neublížilo si. Pracovní stolek pro malého kutila je vyroben z kvalitních plastů, které jsou odolné a dlouho vydrží. Přitom jsou však šetrné ke zdraví a sametově příjemné na dotek.

Pracovní plocha má z přední strany nápis Dusty, což je jméno letadélka známého z Disney pohádky Letadla, která je u dětí velmi populární. Na pravé straně pracovní plochy se nachází malý svěrák na uchycení letadýlku Dusty. Letadélko Dusty se dá za pomoci mechanické vrtačky rozložit až na 12 částí a následně složit do původního stavu. Malý kutil tak může před každým letem zkontrolovat stav svého letadélka. Mechanická vrtačka se ovládá pouhým stisknutím tlačítka. Své místo mě na pravé straně pracovní stolku a je tak vždy po ruce. Na obou stranách pracovní plochy jsou zavěšeny nádobky, kde si kutil může uložit různé komponenty nebo šrouby. Pracovní plocha dílny pro chlapce je doplněna o pracovní pult, který slouží k uchycení šroubováku, francouzského klíči a kladívka. Z vrchní části je lemován nádobkami v krásné světle modré barvě.

Celkem stolek obsahuje až 80 doplňků. Dětský pracovní stůl Planes je krásná, komplexní hračka vyrobená se smyslem pro detail od francouzské společnosti Smoby, která má dlouhou tradici a je garancí dodržení těch nejvyšších evropských standardů. Vhodný je pro děti ve věku od 3 let. Rozměry jsou 60*34*103 cm. S touto hračkou si dítě užije hromadu zábavy. Může zapojit fantazii a zlepšovat svou tvořivost. Při manipulaci s nástroji tříbí jemnou motoriku a manuální zručnost, která je v pozdějším věku velmi důležitá. Navíc se naučí rozeznávat různé druhy nástrojů a jejich praktické využití. Do hry může zapojit i kamarády. Jeden může být pilot a druhý mechanik. Taková hra u dětí buduje sociální cítění a stejně tak si i vytvoří smysl pro týmovou spolupráci.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*34*103 cm
Celková výška103 cm
Balení v kartonu A / NAno
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné