Pracovní stůl Cars Smoby s mechanickou vrtačkou, autem a 80 doplňky

Popis produktu

SMOBY dětský pracovní stůl Cars je krásně zpracovaná, zábavná a praktická hračka. Je ideální pro malé chlapce, kteří se rádi hrají s nářadím a milují rychlá auta. Celý stolek, včetně autíčka a všech ostatních doplňků, je vyroben z kvalitních plastů, které jsou odolné a dlouho vydrží, zároveň jsou však i šetrné k pokožce a sametově příjemné na dotek. Vyroben byl s velkým důrazem na bezpečnost při hře, proto jsou všechny nebezpečné hrany a tvary zaoblené. Malý automechanik se tak může bezstarostně bavit. K pevnosti a stabilitě stolu napomáhají čtyři nohy, které jsou mezi sebou navzájem pevně spojné pomocí spodní poličky, která navíc slouží jako úložný prostor pro potřebné nářadí. Stolek je proveden v krásné červené a černé barevné kombinaci. Připomíná tak skutečnou závodnickou stáj.

Dominantou této autodílny je červená pracovní plocha. Na její pravé straně se nachází malý svěrák, kde si může malý automechanik přidržet různé dílka, které vytvoří. Pracovní plocha je také přizpůsobena na montování šroubů, díky tomu, že mě na svém povrchu udělány malé dírky. Levá strana je místo kde odpočívá autíčko McQueena, dobře známé z pohádky Auta, která je u dětí velmi populární. Toto autíčko se dá rozebrat na 12 částí a pak i zpět složit. Malý automechanik tak může před každým závodem zkontrolovat motor, zda vyměnit pneumatiky. Okraj levé strany slouží jako úložiště pro pilku. Na obou okrajích pracovní plochy visí pěkné stříbrné nádobky, kde si může mechanik odložit nářadí jako šrouby.

Vrch tvoří pracovní panel, kde si může malý mechanik libovolně připevnit nářadí jako kladívko, kombinačky, šroubovák či francouzský klíč, tak aby je měl vždy po ruce - celkově obsahuje stůl až 80 doplňků. Pravá strana tohoto panelu je vyhrazena pro mechanickou vrtačku, která se ovládá pouhým stisknutím tlačítka. Vrch pracovního panelu lemují další čtyři nádobky, kde jsou ostatní zásoby na chod pořádné autodílny. S touto hračkou může dítě naplno zapojit svou fantazii a otevřít dveře pro svou tvořivost. Může vymýšlet různé tvary a tím, že je bude i realizovat si zlepší jemnou motoriku a manuální zručnost, která je v dospělosti velmi důležitá. Tato krásná hračka od francouzského výrobce SMOBY, který je garantem nejvyšší kvality, je vhodná pro děti ve věku od 3 let. Její rozměry jsou 60*34*103 cm.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*34*103 cm
Celková výška103 cm
Rozměry balení59*13*87 cm
Hmotnost3,84 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.