Pracovní stůl Auta Smoby s mechanickou vrtačkou, autíčkem McQueen a 20 doplňky

Popis produktu

Smoby dětský pracovní stůl Cars je designově propracovaná a komplexní hračka. Rychle si oblíbí zejména děti, které milují závodní auta a práci s nářadím. Ideální volba pro malého automechanika. Celý stolek, včetně jeho doplňků a autíčka, je vyroben z nejkvalitnějších materiálů. Jde o plasty, které jsou sametově příjemné na dotek, ale přitom jsou i velmi odolné a dlouho vydrží. Stolek pro malé opraváře stojí na čtyřech nohách. Dvě a dvě jsou spolu spojeny konstrukcí ve tvaru X a navzájem jsou spojeny úložnou poličkou, kde si malý automechanik může odkládat potřebné nářadí, nebo náhradní díly. Stolek je proto stabilní a pevný. Nožičky jsou polepené nálepkami, které znázorňují startovní čáru, a proto celá dílna budí dojem skutečné závodní stáje. Provedená je v krásné červené a černé barvě. Při výrobě stolku se dbalo i na bezpečnost při hře, a proto jsou všechny hrany a tvary zaoblené. Dítě se tak může bezstarostně hrát.

Pracovní plocha je prostorná a je místem, kde se automechanik může plně realizovat. Ve středu je stáj pro autíčko McQueen, které je dobře známé z populární pohádky Auta. Děti tuto pohádku milují. Autíčko se dá rozebrat na 12 částí. Před každým závodem může malý automechanik zkontrolovat motor, nebo vyměnit pneumatiky. To vše za pomoci nářadí, které je v dílničce k dispozici. Jedním z nich i mechanická vrtačka, která mě své místo na levé straně pracovního panelu. Její ovládání je velmi jednoduše. Stisknutím tlačítka se hlavice vrtačky otáčí. Pracovní panel se dá libovolně modifikovat a malý automechanik si na něj může uložit nářadí podle vlastního uvážení, tak aby jej měl vždy po ruce. Mezi toto nářadí patří například šroubovák, který si může vyzkoušet na levé straně pracovní plochy, která je přizpůsobena na montování šroubů.

Zde si může malý automechanik trénovat svou manuální zručnost. Dále mě na pracovním panelu místo i kombinačky. Celkově obsahuje stolek 20 doplňků. Dětský pracovní stůl Cars je špičková a krásně udělaná hračka od francouzské společnosti Smoby, jejíž dlouholetá tradice garantuje tu nejvyšší evropskou kvalitu. Dílnička pěkně ozdobí klučičí pokoj. Rozměry produktu jsou 75*27*49 cm. Vhodný je pro chlapce ve věku od 3 let. S touto hračkou se dítě zabaví na dlouhé hodiny, ale přitom si i vylepší jemnou motoriku a manuální šikovnost, která je v pozdějším věku velmi důležitá.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu75 *27*49 cm
Celková výška75 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné