Pracovní stůl Cars Smoby s mechanickou vrtačkou, autem a 81 doplňky

Popis produktu

SMOBY pracovní stolek Cars je nádherně zpracována a komplexní hračka. Je ideální pro malé chlapce, kteří se rádi hrají na domácí kutily. Mezi dětmi je tato hračka velmi oblíbená. Stolek je proveden v pěkných barvách černé a červené kombinace a doplněný je o stříbrné prvky. Budí tak dojem skutečné pracovní pomůcky a nádherně ozdobí dětský pokoj. Vyroben je z kvalitních materiálů. Jde o plasty, jejichž odolnost mu dodávají velkou výdrž, ale zároveň jsou tyto plasty i velmi příjemné na dotek a šetrné k pokožce. Nese se v duchu známé pohádky Auta, která je u malých dětí velmi oblíbená. Pracovní stolek stojí na čtyřech nožičkách, které jsou mezi sebou zpevněné příčkami a navíc i spodní poličkou, takže stůl je dostatečně pevný a stabilní. Do této poličky si může malý kutil schovávat nářadí a různý dílky, které jsou nezbytnou součástí každé pořádné dílny. Celkem obsahuje pracovní stolek až 81 doplňků.

Dominantní částí stolku je jeho pracovní plocha, která je přizpůsobena na montování šroubů, takže si na nich může malý kutil trénovat svou šikovnost. Navíc disponuje po pravé straně i malým svěrákem, který se ovládá jednoduchým točením a může si pomocí něj své výtvory při práci přidržet. Pracovní plocha je prostorná a je to prostor, kde může malý kutil naplno využít svou fantazii a tvořivost. Může si stavět různé konstrukce, věže nebo jen tak vymýšlet libovolné tvary, které postaví za pomoci nářadí. To se nachází hned po ruce, na pracovním panelu. Na tom si může malý kutil libovolně připevnit nářadí podle své potřeby, tak aby jej mohl kdykoliv použít. Najde tam věci jako kladívko, kombinačky, šroubovák a jiné. Na pravé straně se nachází speciální držák, kde mě své místo mechanická vrtačka. Ovládá se stisknutím tlačítka, které roztočí její hlavici.

Na bocích pracovní plochy jsou pěkné 2 odkládací boxy na šrouby, destičky. Takové 4 stříbrné boxy lemují i ​​vrch pracovního panelu a pěkně ho zdobí. Rozměry stolku jsou 100*60*34 cm. Když bude chtít malý kutil něco jiného, ​​může se stát i automechanikem. K stolku je totiž i autíčko McQueen z pohádky Auta. Toto autíčko se dá rozebrat na 12 částí a poté pomocí nářadí opět poskládat. Před každým závodem může kontrolovat stav motoru, či vyměnit pneumatiky. Dětský pracovní stolek Cars je nádherná hračka od francouzského výrobce SMOBY, který splňuje nejpřísnější evropské standardy. S tímto stolkem se dítě bude cítit jako opravdový automechanik. Přitom jak se zabaví se, ale také hodně naučí. Napodobování chování dospělých má na děti dobrý vliv, navíc při takové hře získá manuální zručnost a zlepší si jemnou motoriku, která je v pozdějším věku velmi důležitá. Do hry může zapojit i kamarádů, jeden může být závodník a druhý jeho mechanik. Získají tím smysl pro týmovou spolupráci a pořádně se spolu zabaví. Vhodný je pro děti ve věku od 3 let.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu100*60*34 cm
Celková výška100 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné