Pracovní stůl Auta Smoby s autíčkem McQueen, mechanickou vrtačkou a 20 doplňky

Popis produktu

Smoby pracovní stolek Cars (Auta) je designově krásně udělaná a komplexní hračka. Je ideální pro malé chlapce, kteří se rádi hrají na automechaniků a milují závodní auta. Celý stolek je vyroben z kvalitních materiálů. Jde o velmi odolné plasty, které dlouho vydrží, ale zároveň jsou i příjemné na dotek a šetrné ke zdraví. Vyroben byl s ohledem na bezpečnost, a proto jsou všechny hrany a tvary zaoblené. Převeden je v krásné červené a černé barevné kombinaci. Tato barva spolu s nálepkami označujícími startovní čáru na nožkách dělá ze stolku skutečnou závodnickou stáj. Celá autodílna se nese v tématu pohádky Auta, která je u dětí velmi populární. Stolek stojí na čtyřech nohách. Dvě a dvě jsou spolu spojeny konstrukcí ve tvaru X a navzájem je spojuje spodní polička na nářadí. Proto je stolek velmi stabilní a pevný.

Pracovní plocha je prostorná a je místem, kde se může malý automechanik naplno realizovat. Ve středu je parkovací místo pro autíčko McQueen z pohádky Auta. Toto autíčko se dá za pomoci nářadí rozebrat a znovu zpět složit. Před každým závodem si jej tak může malý automechanik zkontrolovat či vyměnit kola. Na pravé straně pracovní plochy dětské dílny se nachází malý svěrák, kde si může jednotlivé části přichytit. Ovládá se jednoduchým otáčením. Tato strana pracovní plochy je také přizpůsobena na montování šroubů. Na nich si může dítě trénovat svou zručnost v šroubování. Taková činnost u dětí tříbí jemnou motoriku a manuální zručnost, která je v pozdějším věku velmi důležitá. Všechno nářadí je ergonomicky řešené tak, aby jej dítě umělo bez problémů a správně uchopit a zacházet s ním.

Pracovní plocha je také místem pro stojatý panel, kde si může malý automechanik libovolně uchytit nářadí, tak aby jej měl vždy po ruce. Na jeho levé straně je držák na mechanickou vrtačku, která se ovládá pouhým stisknutím tlačítka. Bohatá výbava obsahuje mimo jiné i věci jako šroubovák, kombinačky, různé šrouby a matice a mnoho jiného - celkem až 20 doplňků. Dětský pracovní stolek Cars je důmyslná, krásně zpracovaná a komplexní hračka od francouzské společnosti Smoby, která má dlouholetou tradici a je zárukou nejvyšší kvality. Dítě se může hrát samo a zabaví se na dlouhé hodiny, ale může přizvat i kamarádů. Společně se mohou hrát na závodníka a mechanika a dát tak prostor své fantazii, rozvíjet sociální cítění a zlepšovat smysl pro týmovou spolupráci. Kromě toho se také naučí rozeznávat pracovní nářadí a jeho praktické využití. Vhodný je pro děti ve věku od 3 let. Rozměry stolku jsou 49*27*75 cm. Dílnička krásně ozdobí dětský pokoj.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*27*75 cm
Celková výška75 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné