Pracovní nářadí v kufříku Black&Decker Smoby s elektronickou pilkou

Popis produktu

SMOBY dětské pracovní nářadí v kufříku Black&Decker je praktická a propracovaná hračka s krásným designem. Ideální pro děti, které se s nadšením hrají s pracovním nářadím na malé kutily. Kufřík je v černé barvě s červenými doplňky a vypadá jako skutečná pracovní pomůcka. Přední kryt je průhledný, což mu dodává moderní vzhled. Disponuje bohatou výbavou. Kufřík, včetně nářadí, je vyroben z kvalitních plastů, které jsou odolné a dlouho odolají opotřebení. Navíc jsou sametové na dotek a šetrné ke zdraví.

Při výrobě se kladl velký důraz na bezpečnost, a proto jsou všechny tvary zaoblené. Bohatá výbava obsahuje špachtli, nožík, skládací metr, pilník, tužku, svítící přenosnou lampu na baterky a ruční elektronickou pilu na baterky. V tmavých prostorách si může malý kutil posvítit lampičkou. Takové světelné efekty malé děti milují. Ruční pila zas při hře vydává zvukové efekty jako opravdová a spolu s lampičkou umocňuje zážitek ze hry. Všechno nářadí je vytvarované pro malé dětské ručky.

Malý kutil ho tak bude umět správně uchopit a hrát se s ním. Metr ho zaučí do základů metrického systému a vybuduje u dítěte smysl pro detailní práci. Hra se takovýmto nářadím podporuje zlepšení jemné motoriky, manuální zručnosti zapojování fantazie. To vše je v pozdějším věku pro dítě velmi důležité. Kufřík je velmi lehký a má ručku, takže si ho může malý kutil všude brát s sebou a své nářadí bude mít vždy po ruce. Hračka je vhodná pro děti ve věku od 3 let. Rozměry kufříku jsou 32*30*6,5 cm. Vyrobený francouzskou firmou SMOBY, která splňuje nejpřísnější evropské standardy.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu32*30*6.5 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.