Pracovní dílna Auta Neontech Racers Smoby s mechanickou vrtačkou a 20 doplňky

Popis produktu

Pracovní dílnička Cars Neontech Racers od firmy Smoby je krásná hračka ideální pro děti, které milují auta. Nádherně se hodí do chlapecké dětského pokoje. Celá dílna pro chlapce, včetně všech doplňků, je vyrobena z kvalitních a odolných plastů, které dlouho vydrží, ale zároveň jsou i příjemné na dotek a šetrné k pokožce. Červená a černá barevná kombinace dílny navozuje dojem závodní stáje. Stojí na čtyřech nohách, přičemž jsou ve dvou párech spojeny konstrukcí ve tvaru X, aby byl stolek pevný a stabilní. Tato konstrukce navíc slouží i k držení úložného prostoru, kde si může malý automechanik odkládat své nářadí. Dílnička pro děti je celá polepená neonovými nálepkami, které v noci světélkují.

Pracovní deska je místem, kde si automechanik může odložit autíčko McQueen, známého z pohádky Auta, která je u dětí velmi oblíbená. Toto autíčko je možno rozebrat na několik částí a pak znovu složit, aby se s ním mohl pak hrát. Je to skvělá zábava pro malého mechanika. Stejně jako dílnička je i auto McQueen polepené světélkujícími nálepkami. Na pravé straně pracovní plochy najde automechanik malý svěrák, kterým si může autíčko přidržet. Na levé straně zas najde mechanickou vrtačku, která se jednoduše ovládá stisknutím tlačítka. Pomocí ní může skládat autíčko. Na ploše jsou i malé dírky na šroubování šroubů, kde si může malý automechanik trénovat a zlepšovat své dovednosti.

Nad pracovní plochou se nachází pracovní panel, na který lze libovolně přichytit pracovní nářadí jako kombinačky nebo imbusový klíč, bez kterých se žádný automechanik neobejde. Pracovní dílnička Auta Neontech Racers je designově velmi krásná hračka od francouzské společnosti Smoby, která má dluhu tradici a je zárukou dodržení nejpřísnějších evropských standardů. Dílnička je vhodná zejména pro chlapce ve věku od 3 let. Rozměry produktu jsou 49*27*57 cm. Při této hračce si dítě buduje sociální cítění, protože se může hrát s kamarády. Jeden může být automechanik a druhy může být závodník. Kromě toho, že si přitom užijí hromadu zábavy, si dítě zlepšuje i motorické schopnosti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu49*27*75 cm
Celková výška75 cm
Výška pracovní plochy43 cm
Rozměry balení59*13*59 cm
Hmotnost1,98 kg
Poznámkaneonove nalepky
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné