Pracovní dílna Black&Decker Bricolo centr Smoby s mechanickou vrtačkou a 60 doplňky

Popis produktu

SMOBY dětská pracovní dílna Black&Decker Bricolo Center je komplexně propracovaná hračka vyrobená s citem pro detail. Je ideální pro chlapce, jejichž baví domácí práce, rádi se hrají na malé kutily a baví je tvořit. Pracovní dílnička je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů. Jde o plasty, které jsou velmi odolné a dlouho vydrží. Přitom jsou ale i sametově příjemné na dotek. Celý stolek byl vyroben s ohledem na bezpečnost, a proto jsou všechny tvary zaoblené. Jednotlivé doplňky, tedy pracovní nářadí, je vyrobeno tak, aby bylo pro dítě co nejjednodušší na uchopení a následné používání. Převeden je v barvách skutečného nářadí. Jde o černou a červenou barevnou kombinaci, která je doplněna o stříbrnou barvu. Pracovní dílna stojí na čtyřech nožičkách, které jsou spolu spojeny poličkou na odkládání různých druhů doplňků. To stolku dodává dostatečnou stabilitu a pevnost, aby mohl malý kutil pracovat.

Pracovní plocha je v krásné červené barvě a obsahuje v sobě malé dírky. Ty slouží k šroubování a dítě si na nich může trénovat šroubování, přičemž si tříbí jemnou motoriku, která je v dospělosti velmi důležitá. Je na ní i malé autíčko v barvách pracovní dílničky, takže dokonale ke stolku ladí. Toto autíčko je možné skládat a rozkládat pomocí nářadí, které je v dílničce dostupné. Autíčko si přitom může kutil přidržet v malém stříbrném svěráku. Pracovní plocha má i panel, který je s ní kolmý a poskytuje prostor pro další nářadí, které je možné na panelu libovolně pomocí úchytů skladovat. Malý kutil si tam může například odložit kladívko, klíč či šroubovák. Na pravé straně panelu je držák na mechanickou vrtačku, která se ovládá stisknutím tlačítka. Vrch pracovního panelu je lemován krásnými červenými nádobkami na šrouby, matice a jiné kutilské nutnosti, které k dílně neodmyslitelně patří.

Dílnička obsahuje bohatou výbavu – spolu až 60 doplňků. S touto hrou se dítě zabaví na dlouhé hodiny. Kromě toho si však odnese i mnohem cennější věci, jako je zlepšení dovednosti, manuální schopnosti a cit pro detail. Stejně tak se i naučí rozeznávat jednotlivé typy nářadí, takže v pozdějším věku už bude vědět, který nástroj mne kde a nač použít. Při hře zapojí fantazii a vyzkouší svou tvořivost. Navíc může ke hře přizvat i kamarády a budovat si tak smysl pro spolupráci. Vhodný je zejména pro chlapce ve věku od 3 let. Rozměry dílničky jsou 52*34*103cm. Pracovní dílna Black&Decker Bricolo Center je kvalitní a krásná hračka od francouzské společnosti SMOBY, která má bohatou tradici a splňuje nejpřísnější evropské standardy.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu52*34*103 cm
Celková výška103 cm
Výška pracovní plochy53 cm
Hmotnost3,41 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...