Pracovní dílna Black & Decker Bricolo Center Smoby s mechanickou vrtačkou, autíčkem a 60 doplňky

Popis produktu

Smoby dětská pracovní dílna Black&Decker Bricolo Center je velmi propracovaná, komplexní a krásná hračka pro malé kluky, kteří rádi napodobují svých otců při domácích pracích a rádi se hrají s nářadím. Dílnička pro malého kutila je vyrobena z velmi kvalitního plastu, který je odolný a dlouho vydrží, ale zároveň je také šetrný k pokožce a příjemně sametový na dotek. Převeden je v pěkné oranžové a černé barevné kombinaci se stříbrnými doplňky, takže působí jako opravdová pracovní pomůcka. Při výrobě byl velký důraz kladen na bezpečnost při hře, a proto jsou všechny hrany a tvary zaoblené. Stolek je bohatě vybaven a všechny doplňky jsou vytvarovány tak, aby jejich dítě umělo správně uchopit a hrát se s nimi. Stolek stojí na čtyřech nohách, které jsou mezi sebou spojeny spodní poličkou.

To dodává stolku pevnost a stabilitu. Spodní polička slouží k odkládání pracovních potřeb a nářadí, kterou jsou neodmyslitelnou součástí každé pořádné dílny. Dominantní částí dílničky je samozřejmě pracovní plocha, jejíž povrch je přizpůsoben na montování šroubů. Na nich si může malý kutil trénovat svou zručnost v šroubování. Na pravé straně této plochy se nachází malý svěrák, kde si může své dílka kutil přidržovat. Ovládá se jednoduchým otáčením. Levá strana poskytuje úložný prostor pro pilku a visí z něj i malá nádobka na šrouby či matice. Součástí pracovní dílničky je i malé autíčko, které se dá rozebrat a pak opět poskládat. K tomu si může malý kutil na pomoc vzít mechanickou vrtačku, jejíž místo je na pravé straně dílničky. Mechanická vrtačka se ovládá velmi jednoduše a to stisknutím tlačítka, které roztočí otáčecí hlavici.

Plocha je lemována černým panelem, na který si může malý kutil libovolně umístit pracovní pomůcky jako kladívko, francouzský klíč nebo šroubovák - spolu obsahuje dílna až 60 doplňků. Tento panel pak lemují další čtyři oranžové nádobky na šrouby. Dětská pracovní dílna Black&Decker Bricolo Center je detailně zpracovaná a nádherná hračka od francouzské společnosti Smoby, jejíž dlouholetá tradice zaručuje nejlepší evropskou kvalitu. Tato hračka krásně ozdobí klučičí pokoj. Rozměry dílničky jsou 52*34*103 cm. Dítě se s ní zabaví na dlouhé hodiny a do hry může přizvat i kamarádů. Spolu mohou vymýšlet různé tvary, jeden může být řidič autíčka a druhý automechanik. Podpoří to u nich smysl pro spolupráci. Hra s nářadím podpoří u dítěte cit pro detail, manuální zručnost a jemnou motoriku, která je v pozdějším věku velmi důležitá. Vhodná je pro děti ve věku od 3 let.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu60x34x100 cm
Celková výška103 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné