Odrážedlo a chodítko Planes Smoby oranžové od 10 měsíců

Popis produktu

Smoby odrážedlo pro děti s motivem z pohádky Planes je krásné oranžovo-modré dětské odstrkovadlo vhodné pro děti od 10 měsíců. Jeho výhodou je to, že roste spolu s vaším dítětem. Používá jej od 10 měsíců, kdy dítě začíná chodit a dělat své první kroky. Opírá se o praktickou zadní opěrku a postupně nabývá jistotu. Dítě ve svých 12 měsících samostatně sedá na autíčko a pomocí nožiček se odráží a posouvá dopředu. Je při jízde plně samostatné. Dítě odrážedlo využívá od 10 měsíců až do 3 let. Pod sedadlem autíčka je úložný prostor, kde si dítě může odložit hračky nebo jiné drobnosti. 

Chlapecké odrážedlo ve stylu pohádky Planes je skvělou pomůckou při motorickém a pohybovém vývoji vašeho dítěte. Je provedeno v náherných barvách a připomíná autíčko, je polepené milými nálepkami. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které mají dlouhou trvanlivost. Smoby dětské odrážedlo Planes je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s francouzským šarmem a precizností. Rozměry odrážedla pro děti jsou 54*27*40 cm. Výška sedla od země je 21 cm, šířka sedáku je 17 cm a výška rukojeti od země je 40 cm. Volant se otáčí do stran o 30°.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti

 • originální design autíčka
 • pohádkový motiv Planes (Letadla)
 • využitelné jako chodítko a odrážedlo
 • bezpečnostní prvky pod koly jako ochrana proti převrácení
 • úložný prostor pod sedadlem
 • roste spolu s dítětem
 • volant se otáčí do stran o 30°
 • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
 • pohodlné sedadlo
 • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
 • vhodné od 10 do 36 měsíců

 

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 10 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*27*40 cm
Celková výška40 cm
Výška sedací plochy21 cm
Celková délka54 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,5 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...