Piknikový stůl Hello Kitty Smoby růžovo zelený se slunečníkem a odkládacím prostorem od 24 měsíců

Popis produktu

SMOBY piknikový stůl s lavičkami a slunečníkem je nádherný piknikový stolek, který svým moderním designem rozzáří každou zahrádku. Piknikový stůl je laděn ve stylu známé a oblíbené kočičky Hello Kitty, kterou znají děti po celém světě. Je proveden v krásné a dívčí růžové barvě, která je doplněna o bílou barvu a svěží zelenou barvu povrchu laviček. Stůl pro děti je vyroben z velmi kvalitních plastových materiálů, které se vyznačují vysokou odolností. Plastové materiály jsou zároveň sametové a příjemné na dotyk, čímž jsou bezpečné pro vaše malé ratolesti.

Dětský piknikový stolek v krásném designu Hello Kitty je ideální hlavně pro holčičky od 24 měsíců. Obsahuje anti UV filtr, díky kterému se barvy stolu zachovají a nevyblednou ani po delším čase. Výrobek dodržuje přísné evropské standardy a certifikáty kvality a bezpečnosti hraček. Firma SMOBY je francouzská renomovaná společnost s dlouholetou tradicí a vyrábí jedinečné modely dětských hraček nejvyšší kvality pro vaše děti. Délka stolku Hello Kitty je 74 cm, šířka 85 cm a výška plochy piknikového stolku je 47 cm. Stůl na piknik mohou vaše děti využít při různých hrách, při kreslení, skládání stavebnic, ale i při jídle či odpočinku.

Dětský piknikový stolek je splněným snem všech malých dětiček, které touží mít svůj vlastní nádherný a moderní piknikový stůl. Obsahuje dvě lavičky, které mají zaoblené hrany, takže jsou pro vaše dětičky velmi bezpečné a nehrozí jim žádný úraz. Stůlrůžovou barvu a je uprostřed doplněn o velký obrázek Hello Kitty. Po odklopení barevného obrázku Hello Kitty se nachází uvnitř stolku úložný prostor na hračky a jiné drobnosti. Ve středu stolu je umístěn otvor pro slunečník, který má krásné bílo růžové barvy. Na slunečníku se nachází další krásný obrázek Hello Kitty, doplněný o něžné a romantické kytičky. Slunečník se dá velmi jednoduše odmontovat a složit. Díky němu jsou vaše děti v bezpečí před slunečním zářením.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu47*85*74 cm
Celková výška47 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné