Patrový domeček Duplex s UV filtrem Smoby hnědý od 3 let

Popis produktu

Smoby Maison Duplex domeček pro děti je unikátní a výjimečný dvoupatrový domek. Je velmi oblíbeným produktem od francouzského výrobce hraček Smoby. Domeček pro děti má uprostřed bezpečný žebřík, po kterém děti mohou vylézt na druhé patro do podkroví. Z boku domku je kuchyňský koutek spolu s nářadím as květináčem. Do květináče si děti mohou zasadit kytičky a sledovat jak rostou. Domeček pro děti má roletu na okně, která se dá vytáhnout a stáhnout před sluncem. Všechny okenice jsou otevíratelné a uzavíratelné, také okna. Domek je i krásnou dekorací na vaši zahradu či na dvůr. Děti stráví hrou v dětském domku dlouhé hodiny během celého dětství. Stěny dětského domečku jsou sametové a příjemné na dotek. Smoby je dlouholetým výrobcem dětských hraček, který zároveň nabízí vysokou kvalitu evropského standardu.

Dveře dětského domečku jsou plné a mají poštovní schránku, jakož i elektrický zvonek, který funguje na baterii a hraje pěknou melodii. Uvnitř domku je jídelní stůl a před domečkem plot kolem zahrádky. Domeček pro děti má anti UV filtr, díky kterému barvy sluncem nevyblednou, a zůstanou zářivé dlouhou dobu. Rozměry dětského domečku jsou 196*95*204 cm. Je proveden v krásných hnědavé zelených barvách, s červenými doplňky, které mu dodávají svěžest a útulnost a připomínají reálný domeček. Stěny domku jsou dvojité, je to velmi stabilní a pevná stavba, která zaručuje bezpečnou hru pro vaše děti. Děti ho mají velmi v oblibě. Výška dveří je 97 cm a šířka dveří je 41 cm. Smoby Maison Duplex je vhodný pro děti od 2 až do 6 let. Pohodlně se v něm zahraje i více dětí. Domeček pro děti má jednoduchou montáž a demontáž. Díky množství doplňků je domeček komplexní hračkou, kde má dítě k dispozici mnoho možností na hru.

Patro dětského domku Duplex je vhodné pro maximálně 3 dětičky a má celkovou nosnost 150 kg. Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný anti UV filtr, který chrání barvy domku před vyblednutím a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru je v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybaleno z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat, že vám bude doma překážet. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost domku vyrobeného podle evropského standardu. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality, ověřena během dlouhých let své existence.

Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí se v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček Smoby je na rozdíl od dřevěných domků krásné barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Dětský zahardní domeček Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale iu jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti.

Vlastnosti

 • unikátní dětský domeček s kuchyňkou
 • realistický design, promyšlené detaily
 • dvoupatrový - patra propojené žebříkem
 • zavíratelné okenice
 • stabilní a odolná konstrukce
 • dvojité plastové stěny
 • na každý dvůr nebo zahradu
 • reliéf na stěnách imituje stavební materiál
 • jídelní stůl s lavičkami uvnitř
 • elektronický zvonek na dveřích, poštovní schránka
 • dostatečně prostorný pro více dětí
 • nádherné zářivé barvy
 • plast se speciálním anti UV filtrem, který chrání před vyblednutím
 • kvalitní francouzský výrobek
 • vhodný od 2 let
 • pro kluky i holky
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu204*196*95 cm
Celková výška204 cm
Rozměry balení134*100*34 cm
Hmotnost62,85 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.