Mikrofon se stojánkem Hello Kitty Smoby světle růžový na baterky

Popis produktu

SMOBY mikrofon pro děti Hello Kitty s elektronickým stojanem na baterie ve stylu roztomilé kočičky Hello Kitty je ideální hračkou pro vaši malou talentovanou zpěvačku, která ráda zpívá a chce odstartovat svou hvězdnou kariéru. Hello Kitty mikrofon a stojan pro děti má krásnou světle růžovou barvu, která je kombinovaná se stříbrnou a černou barvou. Výška dětského hudebního stojanu na mikrofon je 135 cm. Dětský stojanpolohovatelnou výšku. Také je možné nastavit úhel mikrofonu pro děti. Dětský mikrofon spolu s elektronickým stojanem Hello Kitty pro děti má velmi krásný a moderní design a je vhodný pro všechny talentované holčičky od 3 let, které milují zpěv a touží mít doma vlastní hudební stojan s mikrofonem. Dětský hudební stojan funguje na baterie 4 x AA/LR6 .

Dětský elektronický stojan s mikrofon pro děti Hello Kitty je vyroben z velmi kvalitních plastových materiálů, které jsou odolné a příjemné na dotek. Firma SMOBY je francouzská renomovaná společnost s dlouholetou tradicí a vyrábí jedinečné modely dětských hraček nejvyšší kvality pro vaše ratolesti. Produkt splňuje evropské standardy kvalitních a bezpečných hraček pro vaše dětičky. Mikrofon pro děti obsahuje 3 knoflíky, díky kterým si vaše malá pěvecká hvězda může zpříjemnit svůj zpěv o speciální a užitečné efekty. První knoflík obsahuje funkci applause, čili potlesk, který si malá zpěvačka po svém pěveckém výkonu rozhodně zaslouží. Druhý knoflík obsahuje funkci 1, 2, 3, 4 na určení melodie a rytmu a poslední knoflík při svém stlačení vydává echo.

Ve spodní části hudebního stojanu pro děti se stejně nacházejí dva knoflíky. Jeden slouží k zapnutí a vypnutí hudebního stojanu pro děti a druhý obsahuje jednoduché ovládání hlasitosti. Baterie se vkládají do spodní části stojanu pro děti a stejně odtud také vychází zvuk a různé melodie, které si vaše malá zpěvačka může vybrat. Na stojanu je umístěn i růžová maketa Hello Kitty, která krásně dotváří celý design stojanu pro děti. Velkou výhodou dětského stojanu je i růžový podstavec na umístění textu písniček. Podstavec obsahuje z druhé strany obrázek kočičky Hello Kitty a stříbrnou hvězdu. Dětský hudební stojan na baterie spolu s mikrofonem je určen pro všechny holčičky, které rády zpívají, chtějí neustále trénovat a připravit se na jejich hvězdnou pěveckou kariéru. Hudební stojan Hello Kitty spolu s mikrofonem bude ozdobou každé dívčí pokoje.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu25*25*135 cm
Celková výška135 cm
Rozměry balení9*27*43 cm
Hmotnost0,88 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné