Mikrofon Violetta Zlatá edice Smoby se stojanem růžovo-bílý

Popis produktu

Smoby mikrofon pro děti Violetta s elektronickým stojanem na baterie ve stylu seriálu Violetta je ideální hračkou pro vaši malou talentovanou zpěvačku, která ráda zpívá a chce odstartovat svou hvězdnou kariéru. Violetta mikrofon a stojan pro děti má krásnou růžovo-bílou barvu, která je kombinovaná s fialovou a bleděmodrou barvou. Výška dětského hudebního stojanu na mikrofon je 135 cm. Dětský stojan má polohovatelnou výšku. Také je možné nastavit úhel mikrofonu pro děti. Dětský mikrofon spolu s elektronickým stojanem Violetta pro děti má velmi krásný a moderní design a je vhodný pro všechny talentované holčičky od 3 let, které milují zpěv a touží mít doma vlastní hudební stojan s mikrofonem.

Dětský elektronický stojan s mikrofon pro děti Violetta je vyroben z velmi kvalitních plastových materiálů, které jsou odolné a příjemné na dotek. Firma Smoby je francouzská renomovaná společnost s dlouholetou tradicí a vyrábí jedinečné modely dětských hraček nejvyšší kvality pro vaše ratolesti. Produkt splňuje evropské standardy kvalitních a bezpečných hraček pro vaše dětičky. Mikrofon pro děti obsahuje 3 knoflíky, díky kterým si vaše malá pěvecká hvězda může zpříjemnit svůj zpěv o speciální a užitečné efekty. První knoflík obsahuje funkci applause, čili potlesk, který si malá zpěvačka po svém pěveckém výkonu rozhodně zaslouží. Druhý knoflík obsahuje funkci 1, 2, 3, 4 na určení melodie a rytmu a poslední knoflík při svém stlačení vydává echo. Dětský hudební stojan funguje na baterie 4 x AA/LR6.

Ve spodní části hudebního stojanu pro děti se stejně nacházejí dva knoflíky. Jeden slouží k zapnutí a vypnutí hudebního stojanu pro děti a druhý obsahuje jednoduché ovládání hlasitosti. Baterie se vkládají do spodní části stojanu pro děti a stejně odtud také vychází zvuk a různé melodie, které si vaše malá zpěvačka může vybrat. Na stojanu je umístěna i bleděmodrá maketa hvězdy, která krásně dotváří celý design stojanu pro děti. Velkou výhodou dětského stojanu je i bleděmodrý podstavec na umístění textu písniček. Podstavec obsahuje z druhé strany obrázek zpěvačky Violetta a stříbrnou hvězdu. Dětský hudební stojan na baterie spolu s mikrofonem je určen pro všechny holčičky, které rády zpívají, chtějí neustále trénovat a připravit se na jejich hvězdnou pěveckou kariéru. Hudební stojan Violetta spolu s mikrofonem bude ozdobou každé dívčí pokoje.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu135 cm
Celková výška135 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,88 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné