Odrážedlo Maestro II Confort Smoby s houpačkou zeleno-červené od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby Maestro II Confort je červeno-zelené odrážedlo pro děti. Odrážedlo je provedeno ve formě autíčka s klaksonem na volantu, který funguje na baterie a vydává melodickou hudbu v 3 variacích. Odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Dětské odrážedlo má teleskopickou vodící kovovou tyč s pohodlným držadlem. Odrážedlo má přídavný stojan s houpacími ližinami, dokud má děťátko 6 měsíců, může se pěkně houpat. Sedačka je ergonomicky tvarovaná, doplněná vysokým vyztuženým textilním sedadlem, které lze prát v pračce. Pod předními a zadními koly dětského odrážedla jsou široké bezpečnostní prvky zabraňující převrácení odrážedla. Kolem sedačky je široká plastová ohrádka, která chrání dítě před pádem a umožňuje mu pohodlné opření o kteroukoli stranu.

Na ohrádce se nachází stojan s telefonem. Bezpečnost dítěte je podpořena i tříbodovými bezpečnostními pásy, které ho přichytí přes ramínka k sedadlu. Když má dítě 8 měsíců může ho rodič vozit podobně jako v kočárku. Nožičky má uloženy na širokých stupačkách a rodič usměrňuje jízdu pomocí teleskopické vodicí ručky. Odrážedlo slouží i jako chodítko. Když se dítě již učí chodit a dělá první krůčky, odzadu se drží opěrky autíčka a využívá jej jako stabilní oporu při chození, vodící tyč a stoupačky jsou již odmontovány. Všechny přídavné prvky odrážedla se dají jednoduše, bez použití nářadí, odmontovať. Ročné děťátko může samostatně sedět na autíčku a odrážet se nožičkami. Kvalitní kola poskytují tichou a komfortní jízdu, jsou prispůsobené na jízdu venku.

Celé odrážedlo pro děti je ergonomicky pohodlně řešeno, takže dítě se ani po delší jízdě neunaví. Pod sedadlem a pod kapotou, na níž je usmívající tvářička, se ukrývá úložný prostor, kam si dítě schová svého spolujezdce, macka či panenku. Červeno-zelené autíčko je dekorováno jemnými veselými aplikacemi, které zdůrazňují dětský design. Odrážedlo Maestro II Confort pochází z dílny francouzského výrobce Smoby. Značka Smoby je popřední francouzský producent dětských hraček a pohybových pomůcek. Odrážedlo spojuje množství inovativních myšlenek, díky přídavným zařízením v něm můžete dítě jednoduše vozit. Odrážedlo je vyrobeno z kvalitních a zdraví neškodných materiálů.

Vlastnosti

 • originální design autíčka s usměvavou tváří
 • vodící rukojeť pro rodiče
 • úložný prostor pod sedadlem
 • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
 • dítě se na něm může i houpat, vozit podobně jako v kočárku
 • tříbodový bezpečnostní pás, ochranná hrazda
 • elektronický panel na baterie s různými melodiemi
 • ergonomicky tvarovaný sedák
 • bezpečnostní prvky proti převrácení
 • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
 • vhodné od 6 do 36 měsíců
Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu60*47*56 cm
Rozměry balení39*38*63 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost4,39 kg
Barvazelená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...