Odrážedlo Maestro II Balade Girl Smoby s houpačkou růžové od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby Maestro II Balade je fialovo-růžové odrážedlo pro dívky. Odrážedlo je vyhotoveno ve veselém provedení usmiateho autíčka. Na volantu se nachází klakson na baterie, který vydává tři různé melodie. Dětské odrážedlo roste s dítětem od 6 do 36 měsíců. Pro nejmenší slečny slouží autíčko jako houpačka, a to díky houpacího stojanu s ližinami. Dívčí odrážedloergonomicky vytvarovaný sedák a vysokou opěrku, pro maximální komfort při vození. Bezpečné sezení zajišťuje tříbodový bezpečnostní pás a široká opěrná hrazda, takže děťátko se může pohodlně opřít o kteroukoli stranu. Na hrazdě je držák s mobilním telefonem. Pod předními i zadními koly jsou bezpečnostní prvky proti převrácení autíčka. Pro maximální bezpečnost má autíčko všechny hrany oblé. Volant odrážedla má vůli do stran 30°.

Všechny přídavné prvky se dají jednoduše odmontovat bez použití nářadí. Odrážedlo Maestro II Balade vodící kovovou tyč s praktickým držadlem díky kterému může rodič dítě pohodlně houpat nebo vozit. Když má slečna 8 měsíců sedí v odrážedle jako v kočárku, užívá si jízdu v pěkném autě s klaksonem. Nožičky má položené na širokých stupačkách. Ve věku 10 měsíců se dítě pomocí odrážedla Maestro učí chodit. Z odrážedla je odmontována vodicí tyč i opěrné prvky - hrazda a podpěry na nožičky. Holčička se odzadu drží opěrky auta a využívá jej jako stabilní oporu při chození. Roční dítě už může samostatně sedět na autíčku a odrážet se nožičkami. Kvalitní kola zaručují tichou jízdu a vysokou stabilitu. Dětské odrážedlo je ergonomicky pohodlně a bezpečně řešené. Vpředu je držák na mobilní telefon s telefonem a samotné autíčko má pěknou usměvavou tvářičku.

Dětské odrážedlo s usměvavou tvářičkou je zdobené veselými obrázky motýlků, celkový vzhled vyvolává dobrou náladu. Odrážedlo má zabudované dvě skrýše na hračky, větší je pod sedadlem autíčka a pohodlně se do ní vejde i láhev s čajík, menší je pod tvářičkou autíčka. Odrážedlo Maestro II Balade pochází z dílny francouzského výrobce Smoby. Značka Smoby je popřední francouzský producent dětských hraček a pohybových pomůcek. Nové odrážedlo spojuje množství inovativních myšlenek, díky přídavným zařízením v něm můžete dítě jednoduše vozit. Odrážedlo je vyrobeno z kvalitních a zdraví neškodných materiálů. Za bezpečností produktu stojí NF & GS certifikáty. Odrážedlo svými rozměry 56*60*47 cm nezabere mnoho místa.

Vlastnosti

 • originální design autíčka s usměvavou tváří
 • vodící rukojeť pro rodiče
 • úložný prostor pod sedadlem
 • vysoká opěrka pro bezpečnost během sezení na odrážedle, ale i jako opora při chození
 • dítě se na něm může i houpat, vozit podobně jako v kočárku
 • tříbodový bezpečnostní pás, ochranná ohrádka
 • elektronický panel na baterie s různými melodiemi
 • ergonomicky tvarovaný sedák
 • bezpečnostní prvky proti převrácení
 • dítě posiluje svalstvo, učí se chodit a udržovat rovnováhu
 • vhodné od 6 do 36 měsíců
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu56*60*47 cm
Rozměry balení39*38*63 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,80 kg
Barvarůžová
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...