Elektronická kuchyňka Superchef Tefal Smoby s funkcí vody a barovým pultem a zvuky a 37 doplňků

Popis produktu

SMOBY dětská kuchyňka Superchef Tefal je provedena v krásné a svěží kombinaci syté červené, bílé a tmavě stříbrné barvy. Kuchyňka pro děti je elektronická a vydává zvuky. V sortimentu dětských kuchyněk je provedením, tak i kvalitním materiálům, produktům s nejvyšší kvalitou a proto patří k top produktům mezi dětskými kuchyňkami. Značka SMOBY je francouzský výrobce dětských hraček s dlouholetou tradicí a vysokou kvalitou materiálů evropských standardů. Dětská kuchyňka perfektně zapadne do interiéru dětského pokoje. Tyto barevné kombinace jsou nejmodernější nejen mezi kuchyňkami ale i ve francouzské módě a architektuře.

Vašim ratolestem poslouží dlouhá léta. Je vhodná na hru pro jedno i více dětí. Společnou hrou si děti zdokonalují komunikační schopnosti a je to forma interakce, při které se děti socializují a napodobují dospělé. Její vysoká bezpečnost je zaručena díky nejkvalitnějšímu materiálu z pevného a odolného plastu, který je zároveň stabilní. Povrch plastu je příjemný a sametový na dotek. Věková vhodnost této kuchyňky pro děti je od 3 let věku dítěte. Všechny úchyty, jakož i tlačítka a nářadí jsou přizpůsobeny malým dětským ručkám. Je oblíbená u malých dívek i chlapců. Každé dítě si najde svou oblíbenou činnost a díky množství doplňků je hra s dětskou kuchyňkou nekonečnou zábavou během dlouhých let. Plastové materiály kuchyňky a doplňky jsou příjemné a sametové na dotek. Dětská kuchyňka SMOBY je designově vyvinuta s množstvím doplňků a detailů.

Kuchyňka má množství úložného prostoru, díky čemuž se jednotlivé doplňky neztratí a jsou pěkně uloženy. Kuchyňka pro děti Superchef Tefal je vybavena tekoucí vodou ve dřezu na mytí nádobí. Má uzavřený oběh vody. Dětská kuchyňka je dlouhá 115 cm, vysoká 97 cm a široká 41 cm. Výška pracovní desky je 50 cm od země. Ve spodní části kuchyňky se nachází trouba s otevíracími dveřmi, mřížkou a plechem, chladnička s poličkami na ukládání potravin a mezi troubou a lednicí je množství prostoru pro ukládání nádobí. Nad troubou je elektronický plynový sporák, který při zapínání a vypínání vydává zvuky jako při vaření. Vydává realistické zvuky jako při skutečném smažení, dušení či pečení, bublání Blop-Blop. Velká pracovní deska, jídelní stůl a barový pult zabezpečují dostatek místa na práci a na prostírání.

Nad sporákem je moderní digestoř s háčky na příbory. Pod digestoří kuchyňky pro děti je výklenek s poličkou a květináčem. Kuchyňka pro děti obsahuje i vestavěný kávovar s šálkem na kávu. Pokud se odebere plotna na grilování, pod ní se nachází odkapávač. Celkem je tato výjimečná dětská kuchyňka vybavená 38 doplňky, jako je topinkovač, nádobí, hrnce, příbory, skleničky a potraviny a mnoho jiného. Je to dokonale zařízená kuchyňka, která funguje na 1 x CR2032 baterii. Celkové rozměry dětské kuchyňky jsou 115*41*97 cm. Firma SMOBY je dlouholetým výrobcem dětských hraček té nejvyšší kvality a nejmodernějšího designu, které splňují přísné evropské normy.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*41*97 cm
Celková výška97 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení77*38*77 cm
Hmotnost10,43 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné