Elektronická kuchyňka Studio Tefal Smoby se zvuky a 19 doplňků

Popis produktu

SMOBY dětská kuchyňka Studio Tefal je provedena v krásné a svěží kombinaci oranžové, šedé a bílé barvy. Je to jedna z nejmodernějších kuchyněk na trhu, provedená s francouzskou precizností a šarmem. Barevné odstíny kuchyňky jsou v současnosti velmi populární ve světě architektury a bytového designu. Kuchyňka pro děti je elektronická a vydává různé druhy zvuků a efektů. V sortimentu dětských kuchyněk je provedením, tak i kvalitním materiálům, produktům s nejvyšší kvalitou a proto patří k top produktům mezi dětskými kuchyňkami. Značka SMOBY je francouzský výrobce dětských hraček s dlouholetou tradicí a vysokou kvalitou materiálů evropských standardů. Dětská kuchyňka perfektně zapadne do interiéru dětského pokoje, a nezabírá mnoho místa. Vašim ratolestem poslouží dlouhá léta. Je vhodná na hru pro dvě až tři děti. Společnou hrou si děti zdokonalují komunikační schopnosti a je to forma interakce, při které se děti socializují a napodobují dospělé.

Kuchyňka pro děti je vhodná již od věku 3 let dítěte. Je oblíbená u malých dívek i chlapců. Každé dítě si najde svou oblíbenou činnost a díky množství doplňků je hra s dětskou kuchyňkou nekonečnou zábavou během dlouhých let. Plastové materiály kuchyňky pro děti i doplňky jsou příjemné a sametové na dotek. Jednotlivé úchyty, tlačítka i doplňky jsou přizpůsobené malým dětským ručkám tak, aby jejich dítě ve svých 3 letech vědělo obratně používat bez jakýchkoliv problémů. Dětská kuchyňka SMOBY je navržena s množstvím doplňků a detailů. Kuchyňka má spoustu úložného prostoru, díky čemuž se jednotlivé doplňky neztratí a jsou pěkně uloženy. Kuchyňka pro děti Studio Tefal je vysoká 99 cm. K vybavení kuchyňky patří trouba, plotýnka na vaření a množství příslušenství. Trouba na pečení má i displej, s obrázkem teploty. Kuchyňka má pěkné detaily obrázků, které působí útulně. Spolu kuchyňka obsahuje až 19 ks doplňků.

Patří k nim sklenice, příbory, talíře, hrnce a unikátní potraviny. Oranžovo šedá kombinace barev je velmi moderní a přitažlivá pro děti. Svým vzezřením připomíná reálnou kuchyňskou linku. Výhodou kuchyňky je to, že je přístupná ze všech tří stran. V zadní části je jídelní koutek na prostírání již uvařeného jídla. Z každé strany se nachází spotřebič jako trouba, lednička nebo poličky na ukládání nádobí a potravin a zeleniny či ovoce. Dvířka dětské kuchyňky jsou otevíratelné a z vrchu je elektrický zvukový sporák, který vydává zvuky jako při vaření, smažení, dušení a bublání vody Blop-Blop. Na druhé straně se nachází dřez na mytí nádobí a na poličce kuchyňky je roztomilá květinka. V horní části kuchyňky je červená digestoř, s háčky, na kterých jsou zavěšeny kuchyňské nářadí. Elektronická kuchyňka pro děti je jako stvořená pro malé hospodyňky. Její rozměry jsou 61*37*99 cm. Výška pracovní desky je 51 cm. Kuchyňka pro děti SMOBY funguje na 1x CR2032 baterii.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu61*37*99 cm
Celková výška99 cm
Rozměry balení52*26*61 cm
Hmotnost4,45 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...