Kuchyňka Loft 4v1 Smoby elektronická červená se zvuky a 25 doplňků

Popis produktu

SMOBY dětská kuchyňka Loft 4v1 je provedena v krásné a svěží kombinaci královské červené, bílé a zelené barvy. Tyto barvy jsou momentálně in ve světě architektury a interiérového designu. Kuchyňka pro děti je elektronická a vydává různé druhy zvuků a efektů, co děti milují a cítí se jako v reálné kuchyňce. V sortimentu dětských kuchyněk je provedením, tak i kvalitním materiálům, produktům s nejvyšší kvalitou a proto patří k top produktům mezi dětskými kuchyňkami ve světě. Značka SMOBY je renomovaný francouzský výrobce dětských hraček s dlouholetou tradicí a vysokou kvalitou materiálů nejpřísnějších evropských standardů. Dětská kuchyňka perfektně zapadne do interiéru dětského pokoje a zároveň nezabírá mnoho místa. Vašim ratolestem poslouží dlouhá léta. Je dostatečně velká a vhodná na hru pro jedno i více dětí.

Společnou hrou si děti zdokonalují komunikační schopnosti a je to forma interakce, při které se děti socializují a napodobují dospělé. Kuchyňka pro děti je vhodná již od věku 3 let dítěte. Je oblíbená u malých dívek i chlapců. Každé dítě si najde svou oblíbenou činnost a díky množství doplňků je hra s dětskou kuchyňkou nekonečnou zábavou během dlouhých let. Plastové materiály kuchyňky a doplňků jsou příjemné a sametové na dotek. Dětská kuchyňka SMOBY obsahuje množství doplňků a detailů. Kuchyňka má spoustu úložného prostoru, díky čemuž se jednotlivé doplňky neztratí a jsou pěkně uloženy. Kuchyňku pro děti Loft 4v1 je možné přestavět dle potřeby až na 4 různé velikosti. Dětská kuchyňka má výsuvnou pracovní plochu.

V centrální části kuchyňky je společný elektrický vařič s plynovým vařičem. Nad ním je umístěn panel s prkýnkem na krájení a nad ním jsou háčky pro uložení doplňků. V horní části z boku jsou hodiny, hned vedle je úložný prostor na talíře. Pracovní plocha kuchyňky obsahuje dřez na mytí nádobí s dlouhým moderním vodovodním kohoutkem, a jídelní koutek. Při otočení kolečka plynového vařiče vystoupí modré plamínky a vydávají realistické zvuky Cric-Cric. Po položení hrnce nebo pánve na plochy elektrického vařiče kuchyňka vydává zvuky jako při vaření, pečení, smažení, bublání Blop-Blop. Elektrická plotýnka se po spuštění rozsvítí jako opravdová. Deska je na dotykové ovládání. Součástí dětské kuchyňky jsou moderní doplňky, příbory, talíře, recepty na kartách, hrnce a mnohé jiné. Celkem obsahuje dětská kuchyňka 25 ks příslušenství a doplňků. Délka kuchyňky je 122 cm, což umožňuje hru více dětem.

Hra dětem umožňuje vymýšlet různé kombinace a profese. Výška kuchyňky pro děti je 102 cm a její délka je 34 cm. Je to dostatečný prostor na zavěšení příboru, nádobí, receptů a hodinek s mechanickými ručičkami. Kuchyňský dřez na bočním křídle má moderní design. Dvířka kuchyňky jsou otevíratelné a poličky vysouvací. Koláč po upečení v troubě nabírá svůj tvar a vyplní celý plech. Krásná moderní kuchyňka je provedena v dynamickém provedení s velmi realistickými zvuky a světly. Výška pracovní desky je 50 cm. Je to velmi bezpečná a kvalitní kuchyňka, která je vyrobena z odolných plastových materiálů, které jsou zároveň jemné a sametové na dotek. Všechny doplňky, úchytky a tlačítka jsou vyvinuty přesně pro děti od 3 let věku.

Doprava nad 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu102*122*34 cm
Celková výška102 cm
Výška pracovní plochy50 cm
Rozměry balení66*26*74 cm
Hmotnost6,03 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné