Elektronická kuchyňka Cherry Smoby se zvuky, barovým pultem a 18 doplňků

Popis produktu

Dětská kuchyňka SMOBY je dizajnově vyvinuta s množstvím doplňků a detailů. Kuchyňka má množství úložného prostoru, díky čemuž se jednotlivé nádobí a potraviny neztratí a jsou pěkně uloženy. Dětská kuchyňka Cherry je vysoká 96 cm, široká 50 cm a má hloubku 34 cm. Výška pracovní desky je 49 cm. Hlavními prvky na spodní přední straně kuchyně je chladnička s otevíratelnými dvířky, zdobená černým reliéfním znakem. Dále je to trouba s otevíratelnými dvířky z tmavého průsvitného plastu, a tlačítka na zapínání vypínání trouby a varné desky, které vydávají mechanicky zvuk Klik-Klik. Dřez na mytí nádobí s velmi moderním vodovodním kohoutkem as pracovní plochou je na pravé straně kuchyňky. Všechny úchyty na dvířkách, tlačítka na spotřebičích a detaily jsou vypracovány tak, aby jejich malé dítě vědělo snadno, a přitom pevně uchytit. Má dvě plotýnky na vaření, které při zapnutí a položení hrnce na plotýnku, vydávají neuvěřitelně realistické zvuky jako při skutečném vaření, pečení nebo smažení, což ji činí velmi žádanou mezi dětmi.

Skvělým doplněk kuchyňky je barový pult jako jídelní koutek, který dodává dětské kuchyňce další možnosti na hru. Kuchyňka pro děti realistický design, který připomíná reálnou kuchyňku. Dětská kuchyňka obsahuje celkem 18 doplňků jako talíř, pohár, šálek, dětský nůž, vidličku, lžičku, set kuchyňských potřeb, hrnec na vaření s pokličkou, pánev, slánku a pepřenku, boxy na uskladnění potravin a jiné. Funguje na 1x CR2032 baterii. Nad nimi se tyčí půlkruhová digestoř s hodinami a háčky, z něhož visí příbor. Jako milý doplněk je zabudovaný Espresso kávovar s odnímatelným držákem as velkou šálkem na kávu. Nad ním je mlýnek na kávu a nádoba na vodu v nálepce a polička na koření. Ke kuchyňce patri hodně poliček z obou stran. Kompaktní a realistická kuchyně, která má všechny hlavní prvky na přední straně, a tak vyžaduje málo prostoru ke hře, protože se dá opřít o zeď, ale i vytáhnout a hrát se v prostoru.

SMOBY dětská kuchyňka Cherry je provedena v krásné a svěží kombinaci syté červené, černé a bílé barvy. Kuchyňka pro děti je elektronická, a vydává zvuky. V sortimentu dětských kuchyněk je provedením, tak i kvalitním materiálům, produktům s nejvyšší kvalitou a proto patří k top produktům mezi dětskými kuchyňkami. Značka SMOBY je francouzský výrobce dětských hraček s dlouholetou tradicí a vysokou kvalitou materiálů evropských standardů. Dětská kuchyňka perfektně zapadne do interiéru dětského pokoje. Děti hrou stráví množství nezapomenutelných chvil. Vašim ratolestem poslouží dlouhá léta. Je vhodná na hru pro jedno i více dětí. Společnou hrou si děti zdokonalují komunikační schopnosti a je to forma interakce, při které se děti socializují a napodobují dospělé. Kuchyňka pro děti je vhodná již od věku 3 let dítěte. Je oblíbená u malých dívek i chlapců. Každé dítě si najde svou oblíbenou činnost a díky množství doplňků je hra s dětskou kuchyňkou nekonečnou zábavou během dlouhých let. Plastové materiály kuchyňky a doplňků jsou příjemné a sametové na dotek.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*34*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení50*23*63 cm
Hmotnost4,82 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...