Kuchyňka Bon Appétit Studio Smoby s 17 doplňků

Popis produktu

SMOBY kuchyňka pro děti Bon Appétit Studio je krásná oranžová kuchyňka pro děti s jedinečným designem připomínajícím reálnou kuchyňku. Její design i barevné provedení jde ruku v ruce s moderními trendy francouzských architektů a interiérových designérů. Dětská kuchyňka je vysoká 96 cm, a je vhodná pro děti od 3 let. Všechny úchytky, tlačítka a doplňky jsou přizpůsobeny pro jemné dětské ručky. Kuchyňka obsahuje celkem 18 doplňků. Doplňky do dětské kuchyňky Smoby Bon Appétit Studio je nádobí, příbory, naběračky, hrnce a potraviny. 

Kuchyňka pro děti má i vestavěný kávovar s šálkem. Má otevírací dvířka na lednici, které jsou ozdobeny hezkým ornamentem. Kuchyňka patří k velmi oblíbeným produktem, a získá si srdce každého dítěte. Značka SMOBY je zárukou francouzské kvality s dlouholetou zkušeností s produkty, které splňují přísná kritéria evropského standardu. Na troubě se sporákem se nacházejí 2 varné desky, dřez na mytí nádobí, boční poličky a další úložné prostory. V ústřední části kuchyňky je panel s digestoří, z něhož visí háčky. na kterých jsou zavedeny kuchyňské pomůcky. 

V moderní oblíbené červeno-bílé barevné kombinaci najde každé dítě své místečko, kde stráví hrou dlouhé hodiny. Vhodné na hru pro jedno ale i více dětí. Děti svou hrou zdokonalují své komunikační schopnosti a hra je forma sociální interakce, při které napodobují dospělé. SMOBY kuchyňka pro děti je vyrobena z kvalitního plastového materiálu s odolnými vlastnosti, které vydrží dlouhá léta. Povrch plastových doplňků a kuchyňky je příjemný a sametový na dotek. Není na baterie, nevydává zvuky ani světlo. Rozměry kuchyňky pro děti jsou 50 * 34 * 96 cm.

 

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*34*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Rozměry balení50*23*64 cm
Hmotnost3,18 kg
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné