Kuchyňka Bon Appétit Cherry Special Smoby červeno-oranžová a 18 doplňků

Popis produktu

SMOBY kuchyňka pro děti Bon Appétit Cherry Special je nová a moderní dětská kuchyňka. Je vysoká 96 cm, výška pracovní desky je 49 cm. Kuchyňka pro děti je provedena v červeno-oranžové barevné kombinaci. Je to velmi moderní a elegantní barevná kombinace, které připomíná realistickou kuchyňku. Dětská kuchyňka je vybavena jídelním barem, poličkou s prostíráním a množstvím detailů. Kuchyňka obsahuje 18 doplňků jako nádobí a potraviny. Je vyrobena z kvalitních a odolných plastových materiálů. 

Obsahuje vestavěný kávovar s šálkem, otevírací dvířka na lednici a troubě. Plastový materiál dětské kuchyňky je příjemný a sametový na dotek. Kuchyňka pro děti je vybavena sporákem se 2 varnými plotnami a dřezem na mytí nádobí. V bočních poličkách jsou další úložné prostory. V moderní a oblíbené červeno-oranžové kombinaci působí kuchyňka pro děti SMOBY svěže a dynamicky. Dolní část kuchyňky pro děti obsahuje lednici s otevíratelnými dvířky a troubu na pečení s průsvitnými otevíratelnými dvířky. Není na baterie, nevydává zvuky ani světlo. Je vhodná pro děti od 3 let. Je to skvělá kuchyňka při které se děti napodobují dospělé. Pohodlně se s ní zahraje jedno i více dětí. Je ideální do každého dětského pokoje. 

Rozměry dětské kuchyňky jsou 50 * 34 * 96 cm. Je přiměřené velikosti a proto nezabírá mnoho místa. SMOBY je francouzský výrobce dětských hraček vysoké kvality evropského standardu. Dominantou částí kuchyňky pro děti je stojan nad pracovní deskou, kde se nachází zajímavý prvek a to kávovar s nástavcem a polička na slánku s pepřenkou. Nad ní se tyčí digestoř s háčky, na kterých jsou zavěšeny kuchyňské pomůcky. Je to jedinečná kuchyňka s unikátním designem, který milují chlapci i dívky. Nechte své ratolesti stát se šéfkuchařem ve své vlastní kuchyňce.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*34*96 cm
Celková výška96 cm
Výška pracovní plochy49 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné