Kadeřnický stolek Frozen Smoby se židlí a 10 doplňky

Popis produktu

Smoby kosmetický stolek pro děti s oblíbeným motivem Frozen je navržen pro skutečnou malou princeznu. Je laděný do bleděmodré, růžové a bílé barvy a ozdobený květy, které slouží jako prostor pro odložení věcí, působí moderně, něžně dětsky a elegantně. Stolek může vaše holčička použít i jako kosmetický stolek a kadeřnictví zároveň. Velké zrcadlo ve tvaru srdce je vyrobeno z velmi kvalitního materiálu, díky čemuž je bezpečné i pro 3 leté dítě. Výška stolu je 90 cm a výška pracovní plochy od země je 45 cm. Součástí balení je i dětská stolička, která má výšku 28 cm.

Dětský kosmetický stolek tvoří velké množství doplňků, díky kterým zažije vaše děvčátko množství zábavy a stráví hodiny hraním se na princeznu. Smoby je francouzská renomovaná společnost na výrobu hraček, které se vyznačují vysokou kvalitou, odolností použitých materiálů a bezpečností hraček. Díky kosmetickému stolku pro děti s motivem Frozen zažije vaše dítě hodiny zkrášlováním se a hrou na malou princeznu. Stolek obsahuje celkem 10 krásných a užitečných doplňků, díky kterým se vaše holčička bude cítit jako princezna po celý den. Dětský náramek z korálků je proveden v jemné růžové barvě.

Dětský kosmetický stolek tvoří i dvě ozdobné lahvičky, barevné gumičky do vlasů, růžové sponky a malou kartáč na vlasy a krabičky s motivem Frozen. Pracovní plocha kosmetického stolku je bleděmodrá a ozdobena obrázkem oblíbených princezen z pohádky Frozen. Dětský kosmetický stolek má dvě široké nohy připomínající závoje spojené růžovým můstkem zdobeným srdíčkem, díky čemuž stabilně stojí a navíc působí velmi moderně a elegantně. Povrch dětské židle je bleděmodrý, s motivem veselého sněhuláka Olafa. Dětský kosmetický stolek je ideální pro holčičky od 3 let.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu45*29*90 cm
Celková výška90 cm
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné