Set panenek Doudou Cotoons Smoby pro kojence s různými funkcemi 4 kusy

Popis produktu

SMOBY set dětských kojeneckých panenek Doudou Cotoons jsou 4 krásné dětské panenky Punky zebra, Wabap žabka, Zoom včelka a Tulip květinka. Panenka zebra drží mezi ručičkami malé gumové kousátko, žabka Wabap má také malé kousátko. Včelka má soustava křidélka a zrcátko a květinka má kapesník na utírání. Kousátko pro nejmenší je v krásných barvách, z kvalitního materiálu, který neškodí zdraví vašich dětiček. Je dobré ho pravidelně a důkladně mýt, aby se dětičkám nedostala do úst infekce.

Kousáko pro kojence je vhodné pro dětičky, které prvním kousáním zkoumají ústy nové věci, povrchy, materiály, objevují svět. A také je vhodné v době, kdy děťátku rostou první zoubky, což se ne vždy obejde bez bolesti a pláče. Kojenecké kousátko pro děti je dobré na utlumení bolesti a nepříjemných pocitů z růstu prvních zoubků. Panenky pro miminko jsou malé, akorát do dětské ručky. Jsou z měkkého materiálu, vyplněné antialergickou výplní do dětských hraček. Panenky se dobře drží, mačkají, neztrácejí svůj tvar, jsou poddajné a lehoučké.

Panenky se snadno udržuje. Panenky pro dětičky jsou vhodné pro nejmenší ve věku od 0 do 36 měsíců. Panenky s kousátky a dalšími funkcemi mají různé rozměry. Samy o sobě mají cca 15 cm. Cena je za všechny 4 kusy v jednom balení. SMOBY francouzský výrobce hraček je renomovaný výrobce hraček které jsou kvalitní a zároveň jedinečné. Plastový a textilní materiál je příjemný a sametový na dotek, vhodný pro jemné dětské ručky. Je to kvalitní evropský výrobek, který má certifikát kvality, splňující přísné evropské normy. Je to unikátní set pro kojence, který okamžitě upoutá pozornost vašeho malého pokladu.

Doprava 79

Technické parametry

PůvodFrancie
Rozměry produktu20 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.