Hudební studio Violetta Smoby elektronické

Popis produktu

Hudební studio Violetta od Smoby je fantastická hudební hračka pro holčičky od 3 let. Základ hudebního studia pro děti tvoří mikrofon se stojanem, na který se dají nahrávat různé písně nebo jiné zvuky. Děti si mohou rozvíjet své hudební talenty. Mikrofon je se stojanem spojen kabelem, který se dá natahovat, takže dítě se může od svého studia vzdálit. Na stojanu jsou různá tlačítka pro nahrávání zvuku, nastavení hlasitosti, tlačítko pro zapnutí/vypnutí, přepínání skladeb, tlačítka stop, pauza, play. Pohádkový motiv Violetta potěší určitě každou malou hudebnice. Dětské hudební studio má velmi praktické rozměry, dá se snadno uskladnit. 

Dětské hudební nástroje jsou velmi dobrým prostředkem, pomocí kterého nejmenší děti mohou objevovat a rozvíjet své talenty. Hraním se s mikrofonem pro děti se rozvíjí jemná motorika, hudební sluch i citlivost na zvuky. Holčičky rozvíjejí i představivost, když si představují, že vystupují v koncertních sálech. Vymýšlením originálních skladeb a znělek se podporuje i rozvoj kreativity dětí. Ověřená francouzská kvalita je zárukou toho, že vaše dítě se při hračce nejen zabaví, ale také se bude rozvíjet hravým způsobem.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro malé hudebníky. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné