Odstrkovadlo Panda Ride On Smoby od 12 měsíců

Popis produktu

SMOBY odstrkovadlo pro děti Happy Zoo Panda Ride-on, je krásné černo-bílé odstrkovadlo vhodné pro děti od 12 měsíců. Jeho výhodou je to, že roste spolu s vaším dítětem. Používá jej od 12 měsíců, kdy dítě začíná chodit a dělat své první kroky. Dítě ve svých 12 měsících samostatně sedá na odstrkovadlo, je vzpřímené, a pomocí nožiček se odráží a posouvá dopředu. Je plně samostatné. 

Pod sedadlem autíčka je praktický úložný prostor, kde si dítě může odložit hračky. Odstrkovadlo má 4 kolečka, které se 360 stupňově otáčejí, a to umožňuje dítěti pohyb do každé strany velmi jednoduchým způsobem. Dětské odstrkovadlo mě výborně ergonomicky tvarované a pohodlné sedátko, díky kterému není dítě ani po delší jízdě unavené.SMOBY dětské odstrkovadlo v provedení modré myšky je skvělou pomůckou při motorickém a pohybovém vývoji vašeho dítěte. 

Je provedeno v nádherných barvách a připomíná roztomilou pandu, s veselou tváří. Odstrkovadlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které mají dlouhou trvanlivost. SMOBY dětské odstrkovadlo Happy Zoo Panda Ride-on je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s francouzským šarmem a precizností. Rozměry odstrkovadla pro děti jsou 44 cm na délku, 22a 31 cm. Díky odstrkovadlu se dítě učí rovnováze a zároveň posiluje svalstvo těla.

 

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu44*22*31 cm
Rozměry balení30*20*47 cm
Hmotnost1,70 kg
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinná
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...