Odstrkovaldo Happy Mouse Ride On myška Smoby od 12 měsíců

Popis produktu

SMOBY odstrkovaldo pro děti Happy Zoo Mouse Ride-on, je krásně světle-modré odstrkovaldo v kombinaci s bílou, vhodné pro děti od 12 měsíců. Jeho výhodou je to, že roste spolu s vaším dítětem. Používá jej od 12 měsíců, kdy dítě začíná chodit a dělat své první kroky. Dítě ve svých 12 měsících samostatně sedá na odstrkovaldo, je vzpřímené, a pomocí nožiček se odráží a posouvá dopředu. Je plně samostatné. Pod sedadlem autíčka je praktický úložný prostor, kde si dítě může odložit hračky. 

Odstrkovaldo má 4 kolečka, které se 360 stupňově otáčejí, a to umožňuje dítěti pohyb do každé strany velmi jednoduchým způsobem. Dětské odstrkovaldo má výborně ergonomicky tvarované a pohodlné sedátko, díky kterému není dítě ani po delší jízdě unavené. SMOBY dětské odstrkovaldo v provedení modré myšky je skvělou pomůckou při motorickém a pohybovém vývoji vašeho dítěte. 

Je provedeno v nádherných barvách a připomíná roztomilou myšku, s veselou tváří. Odstrkovaldo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které mají dlouhou trvanlivost. SMOBY dětské odstrkovaldo Happy Zoo Myš

 

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu44*22*31 cm
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.