Odrážedlo myška Smoby Happy Zoo Mouse Ride-On od 12 měsíců

Popis produktu

Smoby odrážedlo pro děti Happy Zoo Myš je krásné modro-bílé odrážedlo vhodné pro děti od 12 měsíců. Jeho výhodou je to, že roste spolu s vaším dítětem. Používá jej od 12 měsíců, kdy se začíná zvedat na nožičky a pokouší se o své první kroky. Dítě ve svých 12 měsících samostatně sedá na odrážedlo, sedí na něm vzpřímeně a pomocí nožiček se odráží a posouvá dopředu. Je plně samostatné, nabývá pocit jistoty. Pod sedadlem autíčka je praktický úložný prostor, kde si dítě může odložit hračky. Odrážedlo má 4 kolečka, které se otáčejí o 360°, což umožňuje dítěti pohyb do každé strany velmi jednoduchým způsobem a zároveň je to velmi zábavné pro každé děťátko.

Dětské odrážedlo mě výborně ergonomicky tvarované a pohodlné sedadlo, díky kterému není dítě ani po delší jízdě unavené. Smoby dětské odrážedlo v provedení bílé myšky je skvělou pomůckou při motorickém a pohybovém vývoji vašeho dítěte. Je provedeno v nádherných barvách a má podobu roztomilé myšky s veselou tváří, která na děti působí velmi optimisticky. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které mají dlouhou trvanlivost. Smoby dětské odrážedlo Happy Zoo Ride-On je kvalitní francouzský výrobek, vyrobený s francouzským šarmem a precizností. Rozměry odrážedla pro děti jsou 44*31*22 cm. Díky odrážedlu se dítě učí rovnováze a zároveň posiluje svalstvo těla.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který již dlouhá léta produkuje ty nejkvalitnější plastové hračky s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro malé jezdce. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ty nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

 

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu44*31*22 cm
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...